+100% do zdobywanego złota i PD – wszystkiego najlepszego z okazji Halloween!

Gdzieś pomiędzy Królestwem Niebios a Fortecą Pandemonium krążą duchy spragnione towarzystwa wędrujących nefalemów…

W ten weekend zapraszamy was do udziału w uroczystym święcie ku czci prastarych duchów poległych. Wszyscy śmiertelnicy, którzy zalogują się do Diablo III na dowolnej platformie w najbliższy weekend, otrzymają premię +100% do zdobywanego złota i PD! Jak zawsze, premie te będą się kumulować z już działającymi, także zapewnianymi przez przedmioty, kapliczki, Studnie Natchnienia i punkty mistrzostwa.

Premie do znajdowanego złota i punktów doświadczenia zaczną działać w Europie od północy z czwartku na piątek 30/31 października i będą dostępne do poniedziałku 3 listopada, do godz. 23:59*.

Bohaterowie, życzymy wam upiornie dobrej zabawy! Jeśli przypadkiem padniecie ofiarą czających się w mroku straszydeł, nie trwóżcie się… w zaświatach będziecie mieli liczne towarzystwo.

pauza-gwiazdki

* W przypadku wersji dla komputerów PC premie działają zgodnie z lokalną strefą czasową właściwą dla danego regionu (w Polsce od piątku 31 października, od godz. 00:00 do poniedziałku 3 listopada, do godz. 23:59). W przypadku wersji konsolowej premia będzie działać według czasu amerykańskiego, a więc w Polsce od soboty 1 listopada, od godz. 08:00, do wtorku 4 listopada, do godz. 08:59. Wydłużenie o godzinę wynika ze zmiany strefy czasowej w USA.

Dodaj komentarz