3 lata Tristram.net.pl!

Dokładnie trzy lata temu (8 listopada 2012 :)) serwis Tristram powstał z czeluści Internetu, który cały czas jest rozwijany raz w szybszym a niestety czasami w wolniejszym tempie. Przez trzy lata napisałem prawie 500 newsów i 300 artykułów (większych i tych mniejszych), które cały czas są aktualizowane z wyjątkiem artykułu Dom aukcyjny – Diablo III, który od 18 Marca 2014 nie została usunięty czy poprawiony strona została pozostawiona dla upamiętnienia domu aukcyjnego w Diablo III :).

V302ZIWK5JQ21426727574119

Oczywiście strona będzie działać w dalszym ciągu jak i będzie aktualizowana gdzie również będą dodawane nowe artykuły, lecz obecnie w planach większy nacisk będę już kład na aktualizowanie obecnej zawartości z uwagi, że w wielu miejscach są strony wymagające obróbki by wyglądały poprawnie jak i wzbogacić je o większe ilości informacji :).

Dodatkowo, jeśli jesteś wielkim fanem Diablo, masz naprawdę sporą cierpliwość i przykładasz dużą uwagę do wykonywanej pracy i chciałbyś/chciałabyś pomóc przy rozwoju strony Tristram to zapraszam do kontaktu ze mną poprzez pocztę, TristramDiablo@gmail.com w treści wiadomości prószę napisz coś o sobie plus czy masz jakieś doświadczenie z podobnymi stronami :).

Tagi: 

Dodaj komentarz