4 lata Tristram.net.pl!

Dokładnie cztery lata temu (8 listopada 2012 :)) serwis Tristram powstał z czeluści Internetu, który cały czas jest rozwijany raz w szybszym a czasami w wolniejszym tempie. Przez ostatni rok zbyt wiele się nie zmieniło poza przeniesieniem strony na nowy dużo szybszy serwer w Polsce (dyski SSD :D) plus mała optymalizacja szaty graficznej. Przez ostatnie cztery lata strona pochłaniała setki roboczogodzin nie mówiąc już o problemach technicznych, ale jak widać wszystko działa i ma się dobrze :).

V302ZIWK5JQ21426727574119

Oczywiście strona będzie działać w dalszym ciągu jak i będzie aktualizowana gdzie również będą dodawane nowe artykuły, lecz obecnie w planach większy nacisk będę już kład na aktualizowanie obecnej zawartości z uwagi, że w wielu miejscach są strony wymagające obróbki by wyglądały poprawnie jak i wzbogacić je o większe ilości informacji i treści :).

Dodatkowo, jeśli jesteś wielkim fanem Diablo, masz naprawdę sporą cierpliwość i przykładasz dużą uwagę do wykonywanej pracy i chciałbyś/chciałabyś pomóc przy rozwoju strony Tristram to zapraszam do kontaktu ze mną poprzez pocztę, Bruttallus@tristram.net.pl w treści wiadomości prószę napisz coś o sobie plus czy masz jakieś doświadczenie z podobnymi stronami :).

Tagi: 

Dodaj komentarz