Informujemy, że trwają prace nad aktualizacją 2.0.1. Można ją już teraz wypróbować na publicznym serwerze testowym (PST). Aby dowiedzieć się o zmianach, jakie zostaną wprowadzone wraz z wersją 2.0.1, zapoznajcie się z oficjalnymi informacjami o aktualizacji 2.0.1 na PST. Informacje o udziale w testach, kopiowaniu postaci oraz przesyłaniu opinii i sugestii znajdziecie poniżej!

Informacje o aktualizacji na PST oraz w zamkniętej becie Reaper of Souls są aktualnie dostępne wyłącznie w języku angielskim. Polska wersja zostanie opublikowana wkrótce.

Więcej szczegółów o dostępie do PST oraz korzystaniu z funkcji kopiowania postaci można znaleźć w FAQ.

pauza-gwiazdki

achi-znak-zaliczoneJak wziąć udział w testach na PST:

Aby wziąć udział w publicznych testach, wymagana jest licencja Diablo III przypisana do konta Battle.net o nieposzlakowanej opinii (innymi słowy, nie może być ono zablokowane lub zbanowane). Ponadto należy pobrać i zainstalować aplikację Battle.net.

Wprawdzie klient PST dla wersji 2.0.1 jest dostępny jedynie w dwóch językach – angielskim i koreańskim, ale w testach mogą brać udział gracze z wszystkich regionów.

Krok 1: Stwórz konto PST. W tym celu zaloguj się na stronę zarządzania kontem Battle.net, wybierz licencję Diablo III, a następnie kliknij „Stwórz konto PST”.

Krok 2: Pobierz i zainstaluj aplikację Battle.net.

Krok 3: Zaloguj się do aplikacji przy pomocy danych konta Battle.net i wybierz „Diablo III” z menu po lewej stronie.

Krok 4: Na ekranie Diablo III znajdziesz rozwijane menu nad przyciskiem „Graj” (bądź „Instaluj”, jeśli nie masz zainstalowanej gry na komputerze). Wybierz „Beta: Reaper of Souls” z tego rozwijanego menu.

Krok 5: Możesz teraz zainstalować i grać w Diablo III w wersji 2.0.1 na PST.

Warto zaznaczyć, że Diablo III w wersji 2.0.1 na PST i zamknięte beta-testy Reaper of Souls korzystają z tego samego klienta gry. Oznacza to, że uczestnicy testów na PST oraz zamkniętych beta-testów dodatku mogą kontaktować się ze sobą oraz grać wspólnie w drużynie.

• Jeżeli nie posiadacie licencji zamkniętej bety Reaper of Souls przypisanej do konta, uzyskacie dostęp wyłącznie do zawartości wchodzącej w skład aktualizacji 2.0.1.
• Jeżeli posiadacie licencję zamkniętej bety Reaper of Souls przypisaną do konta, uzyskacie dostęp do zawartości aktualizacji 2.0.1 oraz elementów wchodzących w skład dodatku, w tym Aktu V, postaci krzyżowca i trybu przygodowego.

Choć aktualizacja 2.0.1 na PST jest dostępna wyłącznie w językach angielskim i koreańskim, testy są otwarte dla graczy ze wszystkich regionów.

pauza-gwiazdki

achi-znak-zaliczoneKopiowanie postaci:

Po uruchomieniu publicznych testów zostanie udostępniona opcja kopiowania istniejących postaci z aktualnej wersji gry Diablo III na konto PST. Warto podkreślić, że za każdym razem na konto PST można skopiować postaci tylko z jednego regionu. W przypadku skopiowania postaci z konta w innym regionie gry, postaci znajdujące się wcześniej na koncie PST zostaną utracone.

Krok 1: Zaloguj się do klienta PST i stwórz nową postać. Po utworzeniu nowej postaci wróć do głównego ekranu postaci.

Krok 2: Kliknij przycisk „PTR Copy” (przycisk kopiowania na PST) umieszczony w prawym górnym rogu ekranu. (Przycisk „PTR Copy” nie pojawi się w grze, dopóki nie stworzysz nowej postaci na 1 poziomie).

Krok 3: Wybierz swój region.

Krok 4: Kliknij przycisk „Copy”. Spowoduje to skopiowanie wszystkich postaci z twojego konta w wybranym regionie. Jednocześnie nastąpi odłączenie od klienta PST.

Krok 5: Zaloguj się z powrotem. Twoje skopiowane postaci będą dostępne do gry.

Pamiętajcie, że możecie kopiować postaci na swoje konto PST tylko z jednego regionu gry na raz. Jeżeli zdecydujecie się na skopiowanie postaci z innego regionu, utracicie bohaterów, których skopiowaliście wcześniej.

Ponadto postaci można kopiować tylko raz na 72 godziny. Próba skopiowania postaci wcześniej spowoduje wystąpienie błędu.

pauza-gwiazdki

achi-znak-zaliczoneZgłaszanie błędów i przesyłanie sugestii:

Po zapoznaniu się z nowościami w grze zajrzyjcie na forum PST i podzielcie się swoimi uwagami na temat zmian w klasach oraz systemach, a także podyskutować z innymi uczestnikami testów.

Aby zgłosić błędy, na jakie natrafiliście w grze, udajcie się na amerykańskie forum zgłaszania błędów na PST.

Przypominamy, że PST to serwer testowy i należy się spodziewać spadków wydajności gry oraz niezapowiedzianych restartów i wyłączeń serwera. Jeśli serwer miałby być niedostępny przez dłuższy czas, to poinformujemy o tym na amerykańskim forum PST.

Reply comment