Witajcie, cni bohaterowie Sanktuarium!

Aktualizacja 2.1.0 gry Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition już dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

 

Wraz z aktualizacją 2.1.0 do gry wprowadzono następujące nowe funkcje:

Ekran „Co nowego?”

• Ekran „Co nowego?” będzie się teraz wyświetlać za każdym razem, gdy gracz zaloguje się do gry po instalacji nowej aktualizacji (i naciśnięciu przycisku „Start” w menu głównym). Zgodnie z nazwą na ekranie tym będą się pojawiać informacje o najważniejszych zmianach wprowadzonych wraz z daną aktualizacją.

Rynsztoki

• Podczas przygód w Szczelinach Nefalemów oraz Głębokich Szczelinach gracze będą teraz mogli natrafić na nowe losowe środowisko – Rynsztoki. Zostały one pierwotnie zaprojektowane jako kanały Zachodniej Marchii, a dziś te gnijące, wilgotne podziemia są do waszej dyspozycji – odkrywajcie ich tajemnice, zabijajcie potwory i zdobywajcie nieprzebrane skarby!

Skarbiec

• Za każdym razem, gdy pokonany zostanie goblin skarbnik, istnieje teraz szansa na otwarcie nowego typu portalu, z którego gracze będą mogli skorzystać. Za magicznymi wrotami znajduje się kraina zwana „Skarbcem”, gdzie zdobyć można niewyobrażalne bogactwa… Czai się tam również najnowszy dodatek do zastępu bossów Sanktuarium: jaśnie pani Chciwość, Baleronowa Skarbca.
• Przejście do Skarbca może zostać otwarte jedynie w trybie przygodowym; portale nie będą się również pojawiać w Szczelinach Nefalemów oraz Głębokich Szczelinach.
• Więcej informacji na temat Skarbca znaleźć można tutaj.

Głębokie Szczeliny

• Głębokie Szczeliny to szczególny typ Szczelin Nefalemów z limitem czasu. Liczba poziomów w Głębokich Szczelinach jest nieograniczona, a każdy poziom jest trudniejszy od poprzedniego. Po ukończeniu Głębokiej Szczeliny gracze mogą wybrać jedną z dwóch nagród: szansę na ulepszenie klejnotu legendarnego lub (jeśli ukończyli dany poziom przed upłynięciem limitu czasu) możliwość kontynuowania przygód w Głębokiej Szczelinie na wyższym poziomie. Dopóki • gracze będą kończyć poziomy Głębokiej Szczeliny w wyznaczonym czasie, będą mogli przechodzić na kolejne.
• Głębokie Szczeliny występują jedynie w trybie przygodowym.
• Więcej informacji na temat Głębokich Szczelin znaleźć można tutaj.

Legendarne klejnoty

Legendarne klejnoty to nowy rodzaj klejnotów, które występują wyłącznie w Głębokich Szczelinach oraz w Skarbcu. Po umieszczeniu w gnieździe na klejnot znajdującym się w amulecie bądź pierścieniu zapewniają one potężne zdolności. Co więcej, gracze mają możliwość stopniowego ulepszania tych zdobyczy po ukończeniu każdej Głębokiej Szczeliny.
• Więcej informacji na temat legendarnych klejnotów znaleźć można tutaj.

Dar Ramaladniego

• Dar Ramaladniego to nowy przedmiot legendarny, który umożliwia graczom dodanie gniazda na klejnot do nieposiadającego dotychczas takiego gniazda oręża. Przedmiot ten jest losowym łupem w świecie gry i zostanie całkowicie zużyty przy jednorazowym wykorzystaniu.
• Więcej informacji na temat Daru Ramaladniego znaleźć można tutaj.

Powodzenia, nefalemowie! Oby fortuna zawsze uśmiechała się do was, a wasza nieśmiertelna chwała wzrastała nieprzerwanie podczas kolejnych przygód w świecie Sanktuarium!

Aby zaktualizować grę, należy najpierw połączyć się z usługą PlayStation Network lub zalogować na konto Xbox Live. Do instalacji najnowszej aktualizacji nie jest konieczna subskrypcja do usług PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

Reply comment