Aktualizacja 2.4.2: Pierwszy rzut oka

Nadchodzi najnowsza aktualizacja 2.4.2! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nowych poziomów trudności, nowych i zaktualizowanych przedmiotów oraz zmian w trybie przygodowym i interfejsie użytkownika.

pauza-gwiazdki

Nowe poziomy trudności

MIC18RKGI26Q1469550838665

Z nową mocą wiążą się nowe możliwości. Jeżeli naostrzyliście swoją broń na Udręce X i uważacie, że jesteście gotowi na nowe wyzwania, ucieszy was wieść, że dodaliśmy poziomy trudności Udręka XI – XIII i wypełniliśmy je coraz to lepszymi łupami. Ruszajcie do boju, nefalemowie!

Nowe i zaktualizowane przedmioty

Tak jak w przypadku poprzednich aktualizacji, wersja 2.4.2 wprowadza zmiany w wielu przedmiotach legendarnych i zestawach, a także dodaje kilka nowych przedmiotów i legendarnych mocy. Poniżej znajdziecie niektóre z zaktualizowanych przedmiotów. W informacjach o aktualizacji dla PST znajdziecie szczegółowe informacje na ten temat.

Usprawnienia w interfejsie użytkownika

QZBTDYKZW4O71469550897139

Wprowadziliśmy także kilka zmian w interfejsie użytkownika. Gracze, którzy lubią uwieczniać swoje wędrówki po Sanktuarium, niedługo dostaną do dyspozycji skrót klawiszowy wewnątrz gry pozwalający na uzyskanie lepszego zrzutu ekranu. Dodaliśmy także unikalne ikony na minimapie dla goblina menażeriona i obelisków w Szczelinach Nefalemów oraz Głębokich Szczelinach.

Zmiany w trybie przygodowym

Poprawiamy także nagrody w trybie przygodowym, poczynając od Szczelin Nefalemów. Teraz zdobycie klucza do Głębokiej Szczeliny jest zagwarantowane po zakończeniu jakiejkolwiek szczeliny, a wraz ze wzrostem trudności dostaniecie szansę na drugi (a nawet trzeci) klucz. Dostosowaliśmy także częstotliwość wypadania machin infernalnych do 100% na poziomie Udręki IV. Wraz ze wzrostem poziomu trudności zwiększa się szansa na drugą machinę.

pauza-gwiazdki

Nowe wyzwania oraz przedmioty czekają na was po premierze aktualizacji! Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jakie konfiguracje postaci wymyślicie oraz jakie opowieści będą towarzyszyć nadchodzącemu sezonowi 7. Gotowi? Dajcie nam znać czego najbardziej wyczekujecie, a jeśli macie jakiekolwiek pytania, możecie je śmiało zadać w komentarzach. Powodzenia, nefalemowie!

Dodaj komentarz