Aktualizacja Diablo III 1.0.2c

strzalka-lewo.Wróć do Listy aktualizacji Diablo III
1.0.2c

Aktualizacja 1.0.2 Aktualizacja 1.0.2a Aktualizacja 1.0.2b Aktualizacja 1.0.2c

pauza-graficzna
Aktualizacja Diablo III 1.0.2c została już wprowadzona na europejskich serwerach! Sprawdź informacje na jej temat, aby poznać pełną listę ostatnich zmian.

Ważne: Przypominamy, że nie otrzymasz informacji o możliwości pobrania aktualizacji 1.0.2c dopóki nie zostanie ona udostępniona w twoim regionie. Jeśli logujesz się z klienta amerykańskiego lub azjatyckiego, przed instalacją trzeba będzie poczekać na wydanie aktualizacji w danym regionie. Poza tym, jeśli twoim ojczystym regionem jest Europa, po wydaniu aktualizacji 1.0.2c nie będzie można zalogować się na serwery amerykańskie i azjatyckie, aż do momentu wprowadzenia aktualizacji także w tych regionach.

 

Aktualizacja Diablo III 1.0.2c – v.1.0.2.9991

12.06.2012

Informacje ogólne
• Jeśli usługa autoryzacyjna jest zajęta, komunikat „Uwierzytelnianie” w oknie logowania pojawi się dopiero wtedy, gdy będzie można przetworzyć próbę logowania. W rezultacie, gracze nie powinni spotykać już więcej błędu 37 podczas logowania.
• Przyznano osiągnięcia graczom, którzy wypełnili niezbędne wytyczne, ale nie uzyskali przedtem odpowiedniego potwierdzenia.
Poprawione błędy
• Naprawiono okazjonalne zawieszanie się gry, które miało miejsce po kliknięciu odnośników do przedmiotów stworzonych w kliencie gry.

 

pauza-graficzna-dol

Opublikowany: 25 grudnia 2012 - Ostatnia zmiana: 16 października 2016