Aktualizacja Diablo III 1.0.6

strzalka-lewo.Wróć do Listy aktualizacji Diablo III
1.0.6

Aktualizacja 1.0.6 Aktualizacja 1.0.6a

pauza-graficzna

Aktualizacja Diablo III 1.0.6 została już wprowadzona na europejskich serwerach! Sprawdź informacje na jej temat, aby poznać pełną listę ostatnich zmian.

Ważne: Przypominamy, że nie otrzymasz informacji o możliwości pobrania aktualizacji 1.0.6 dopóki nie zostanie ona udostępniona w twoim regionie. Jeśli logujesz się z klienta amerykańskiego lub azjatyckiego, przed instalacją trzeba będzie poczekać na wydanie aktualizacji w danym regionie. Poza tym, jeśli twoim ojczystym regionem jest Europa, po wydaniu aktualizacji 1.0.6 nie będzie można zalogować się na serwery amerykańskie i azjatyckie, aż do momentu wprowadzenia aktualizacji także w tych regionach.

Aktualizacja Diablo III 1.0.6 – v.1.0.6.13300

27.11.2012

Ogólne
• Wkrótce zaczniemy testowanie pomniejszych aktualizacji modułów komunikacji i logowania serwisu Battle.net. Aktualizacja 1.0.6 zawiera część danych dla tych testów, ale wprowadzone zmiany nie będą widoczne dla graczy ani nie wpłyną na ogólne wrażenia z rozgrywki.
Naprawione błędy
• Naprawiono błąd pozwalający graczom na obejście 1-sekundowego odliczania podczas wymiany towarów przy użyciu okna handlu
• Naprawiono błąd pozwalający graczom na obejście 1-sekundowego odliczania podczas wymiany towarów przy użyciu okna handlu

pauza-graficzna-dol

Opublikowany: 25 grudnia 2012 - Ostatnia zmiana: 16 października 2016