Chcecie się wybrać na imprezę? Nic prostszego! Już 9 listopada na blizzconowej scenie zagrają legendy punk rocka z Południowej Kalifornii – zespół Blink-182, a wy jesteście zaproszeni na ten koncert! Jeśli udało się wam zdobyć bilety na BlizzCon 2013, to niedługo zobaczycie ich na żywo! Jeśli waszych nazwisk nie ma na liście gości – bez obaw! Już się tym Blizzard zajął!

Aby cieszyć się możliwością uczestniczenia w konwencie z domowego zacisza, wystarczy nabyć wirtualny bilet na BlizzCon. Dzięki niemu zajmiecie miejsca w pierwszym rzędzie podczas wszystkich wydarzeń odbywających się w ramach imprezy: od zamkniętych paneli z udziałem twórców, do słynnego na całym świecie konkursu kostiumowego – i oczywiście na finałowym koncercie Blink-182, który z pewnością zapisze się na kartach historii.

3VXUN82R7WSC1383217795558

To na co jeszcze czekacie? Już dziś dokonajcie zakupu wirtualnego biletu na BlizzCon i nie przegapcie ani sekundy z tej wspaniałej imprezy! Więcej szczegółowych informacji znajdziecie w komunikacie prasowym na temat BlizzConu. Do zobaczenia na koncercie!

Reply comment