Blizzard zbanował tysiące graczy za boty

Blizzard przeprowadził podczas renowacji serwerów Diablo 3 działania banowania graczy, którzy używali botów lub innych ułatwień do gry łamiące prawa i warunki użytkowania Diablo 3.

Poniżej możecie przeczytać oficjalną informację na ten temat.

 

Zablokowaliśmy ostatnio konta kilku tysięcy graczy w Diablo III, którzy zostali przyłapani na korzystaniu z systemów automatyzacji rozgrywki – popularnych „botów” – podczas gry. Poza łamaniem zasad fair play, tego rodzaju oprogramowanie, jak również „hacki” i inne rodzaje oszustw mogą być przyczyną poważnych problemów technicznych oraz kłopotów z działaniem serwisu Battle.net. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych zasad działania dotyczących nadużyć w Diablo III oraz ich wpływu na rozgrywkę, prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na oficjalnej stronie pomocy.

Utrzymanie stabilnego, bezpiecznego i sprzyjającego zabawie środowiska sieciowego jest dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Będziemy nadal monitorować sytuację na Battle.net i podejmować stosowne działania, kiedy będzie to konieczne. W międzyczasie, jeżeli zauważycie podejrzane zachowanie wskazujące na możliwość wykorzystywania botów, możecie to zgłosić do Blizzarda – więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym wątku. (W jednej z następnych aktualizacji umożliwimy zgłaszanie tego rodzaju praktyk bezpośrednio z poziomu klienta gry.)

Jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji na temat działań związanych z funkcjonowaniem konta, prosimy odwiedzić sekcję zarządzania kontem.

Tagi: 

Dodaj komentarz