BlizzCon 2013 – Bilety w sprzedaży 25 i 27 kwietnia

Nad południową Kalifornię nadciąga Zamieć – zaznaczcie daty w kalendarzu już dziś! Bilety na konwent BlizzCon® 2013 trafia do sprzedaży w dwóch partiach, odpowiednio w czwartek 25 kwietnia o godz. 4:00 rano czasu polskiego i w sobotę 27 kwietnia o godz. 19:00 czasu polskiego. Będzie je można nabyć na oficjalnej stronie imprezy. Ponadto w czwartek 2 maja o godz. 4:00 rano czasu polskiego będzie można kupić ograniczoną liczbę biletów na specjalna kolacje charytatywną, która będzie miała miejsce się przed rozpoczęciem BlizzConu.

Konwent BlizzCon 2013 odbędzie się w dniach 8-9 listopada w obiekcie Anaheim Convention Center w mieście Anaheim, w Kalifornii. Bilety na to dwudniowe wydarzenie będą dostępne w cenie 175 USD za sztukę. Bilety na kolację charytatywną, które również zapewniją wstęp na BlizzCon, będzie można kupić w cenie 500 USD za sztukę, a wpływy z ich sprzedaży zostaną przekazane szpitalowi dziecięcemu Children’s Hospital of Orange County. Pamiętajcie o zsynchronizowaniu waszych klepsydr, ponieważ bilety na poprzednie edycje BlizzConu wyprzedano w ciągu zaledwie kilku minut.

hotel_blizzcon

Paladyni, duchy i łowcy demonów, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się na konwencie, po raz kolejny zyskają możliwość uczestniczenia w BlizzConie bez konieczności opuszczania własnego domu. Wystarczy, ze zamówią wirtualny bilet (BlizzCon Virtual Ticket), dający dostęp do pełnej, podzielonej na kilka kanałów transmisji z imprezy, która będzie dostępna na żywo w Internecie. Więcej szczegółów na temat wirtualnego biletu, w tym informacje o cenie, dostępności regionalnej i programie transmisji, zostanie podanych w późniejszym terminie.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznajcie się z pełną treścią komunikatu prasowego lub odwiedźcie stronę sprzedaży biletów na BlizzCon. Jeżeli chcecie mieć szanse na zakupienie biletów na konwent, pamiętajcie, aby udać się na oficjalną stronę wydarzenia w podanych wyżej terminach. Mamy nadzieję, że spotkamy się w Anaheim!

Dodaj komentarz