Już za niewiele ponad tydzień BlizzCon po raz kolejny odrodzi się w świecie śmiertelników (a konkretnie w kalifornijskim Anaheim). Niezależnie od tego, czy na konwencie stawicie się osobiście, czy będziecie śledzić wydarzenia w USA z domowego zacisza dzięki wirtualnemu biletowi lub dobrodziejstwom Internetu, bez wątpienia będzie to niezapomniany weekend!

6AT2ZZUHBHTH1376522981623 7NHUOVMI3PNO1376522982744

Źródło: Book of Tyrael

Podczas dwudniowego konwentu odbędzie się kilka paneli poświęconych Diablo III oraz nadchodzącemu dodatkowi Reaper of Souls, w tym sesja otwartych pytań na temat wyłącznie uniwersum i fabuły gry. Sesja ta zaplanowana jest na godzinę 01:00 w nocy z piątku na sobotę (8/9 listopada) czasu polskiego. Nie zapomnijcie zaznaczyć tej daty w swoich kalendarzach!

Zanim to jednak nastąpi, chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o tematach, które wydają się wam szczególnie interesujące – wiemy, że bardzo wielu graczy pasjonuje się historią Sanktuarium i jej niezwykłymi meandrami aż do najdrobniejszych detali. W związku z tym Blizzard ma do was w tym tygodniu następujące pytanie:

Gdyby istniała taka możliwość, jakie pytanie dotyczące fabuły lub uniwersum gry Diablo III zadalibyście zespołowi twórców w kontekście nadchodzącego dodatku „Reaper of Souls”?

Czy ciekawią was motywy postępowania Maltaela? A może zastanawiacie się, o czym dyskutowali członkowie Rady Angiris po tym, jak Najwyższe Zło zostało w końcu pokonane? Niewykluczone, że pragniecie bliżej poznać historię życia i tułaczki krzyżowca? A może to troska o dalsze losy Lyndona, Kormaka i Eireny spędza wam sen z powiek?

Koniecznie dajcie znać Blizzardowi w wątku na forum o co chcielibyście zapytać?

Reply comment