Do rozpoczęcia BlizzCon 2014 pozostał nieco ponad miesiąc! Bez względu na to, czy stawicie się osobiście w hali Anaheim Convention Center, czy będziecie oglądać transmisje z domowego zacisza dzięki wirtualnemu biletowi na BlizzCon®, Blizzard przygotował dla was całe mnóstwo atrakcji.

Aby pomóc wam w przygotowaniu planu działania, Blizzard opublikował właśnie harmonogram paneli, turniejów e-sportowych oraz pozostałych atrakcji, które czekają na was podczas BlizzConu w piątek i sobotę. Możecie także rzucić okiem na mapkę imprezy, aby rozeznać się w terenie.

Jeśli chcielibyście obejrzeć całą imprezę w sieci, pamiętajcie, że wirtualny bilet na BlizzCon daje wam dostęp do wszystkich paneli, konkursów i pokazów odbywających się na scenie głównej oraz scenie panelowej, a także do przewidzianych z okazji tegorocznej edycji konwentu gadżetów cyfrowych. Będziecie również mogli bezpłatnie obejrzeć transmisję na żywo z ceremonii otwarcia oraz turniejów e-sportowych — w tym ze światowych finałów WCS w StarCrafta II — na stronie www.blizzcon.com. Kolejne informacje już wkrótce!

Harmonogram BlizzConu 2014

Reply comment