Originally Posted by Blizzard Entertainment (Official Post)
Odliczanie już trwa. . . BlizzCon 2015 rozpocznie się już w najbliższy piątek, 6 listopada, w Anaheim Convention Center. W programie znajdziecie między innymi wiele paneli dyskusyjnych z twórcami gier Blizzarda, niezwykłe turnieje e-sportowe, konkurs kostiumowy oraz konkurs talentów prowadzone przez Wila Wheatona, a także koncert zespołu Linkin Park.

Nadal możecie dołączyć do nas z zacisza własnego domu, kupując wirtualny bilet na BlizzCon. Wszyscy widzowie uzyskają dostęp do dwudniowej transmisji w jakości HD oraz zdobędą tegoroczne pamiątkowe gadżety cyfrowe w grach Blizzarda. Ponadto klienci DIRECTV w Stanach Zjednoczonych mogą zamówić transmisję z BlizzConu w systemie Pay Per View (odnośnik w j. angielskim). W skład pakietu wchodzi również wirtualny bilet.

Transmisje z ceremonii otwarcia i rozgrywek e-sportowych

Uroczystość otwarcia BlizzConu będzie transmitowana na żywo w piątek, 6 listopada, od godz. 20:00 czasu polskiego. Wydarzenie to, a także tegoroczne turnieje e-sportowe, będzie można obejrzeć za darmo w następujących miejscach:

BlizzCon.com – ceremonia otwarcia i wydarzenia e-sportowe
Xbox One – ceremonia otwarcia (odnośnik w j. angielskim)
Twitch – ceremonia otwarcia i wydarzenia e-sportowe
YouTube – uroczystość otwarcia i wydarzenia e-sportowe
Międzynarodowe transmisje na żywo z wydarzeń e-sportowych będą dodatkowo udostępniane w różnych językach.

Dwa dni niezapomnianej rozrywki

Pełny harmonogram imprezy oraz mapkę obiektu znajdziecie na naszej stronie internetowej. Możecie też pobrać aplikację Przewodnik po BlizzConie na iOS oraz Androida, aby zaplanować swój pobyt. Przewidzieliśmy wiele wydarzeń i atrakcji. Poniżej przedstawiamy kilka z nich, które warto zobaczyć:

Darmowa zawartość z BlizzConu

Ceremonia otwarcia

Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godzinie 20:00 czasu polskiego na scenie głównej BlizzConu. Bądźcie z nami od samego początku, aby usłyszeć najświeższe wieści o waszych ulubionych grach Blizzarda. Transmisja na żywo będzie bezpłatna.

Światowe finały World Championship Series w StarCraft II
Całoroczne rozgrywki WCS osiągną apogeum na Arenie Anaheim Convention Center! Bitwa rozpocznie się w piątek, o godzinie 21:15 czasu polskiego, a wielki finał już w niedzielę, o godzinie 01:00 czasu polskiego.

Mistrzostwa świata w Hearthstone

Najlepsi gracze w Hearthstone z całego świata zgromadzą się w tawernie, by uczestniczyć w Road to BlizzCon. Zapraszamy do oglądania mistrzostw świata w Hearthstone, które rozpoczną się w piątek, o godzinie 21:00 czasu polskiego, a wielki finał już w sobotę, o godzinie 23:00 czasu polskiego.

Mistrzostwa świata World of Warcraft Arena

Najlepsze drużyny World of Warcraft Arena już szykują się do walki. Wielkie zmagania rozpoczną się w piątek, o godzinie 20:45 czasu polskiego, a ich zwieńczeniem będzie ostateczne starcie w niedzielę, o godzinie 00:30 czasu polskiego.

Mistrzostwa świata w Heroes of the Storm

Przygotujcie się na finał pierwszych w historii mistrzostw świata w Heroes of the Storm! Zmagania rozpoczną się w sobotę, o godzinie 01:00 czasu polskiego, a zwycięska drużyna zostanie wyłoniona podczas wielkiego finału w sobotę, o godzinie 21:45 czasu polskiego.

Zawartość wirtualnego biletu na BlizzCon

Panele z udziałem twórców

Dołączcie do twórców z firmy Blizzard podczas szczegółowych dyskusji na temat gier World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Hearthstone, Heroes of the Storm oraz Overwatch. Dzięki wirtualnemu biletowi obejrzycie wszystkie panele, które odbędą się podczas obu dni konwentu na scenie głównej oraz panelowej.

Obszerne wywiady

Między spotkaniami panelowymi, przez oba dni transmisji, będziecie mogli obejrzeć wywiady z projektantami i grafikami oraz ważnymi członkami zespołu twórców waszych ulubionych gier Blizzarda.

Konkurs kostiumowy oraz konkurs talentów z udziałem Wila Wheatona

Zapraszamy do oglądania na żywo tegorocznej odsłony legendarnych wydarzeń – konkursu kostiumowego i konkursu talentów, których gospodarzem będzie aktor i pisarz Wil Wheaton. Wydarzenia będą transmitowane na kanale sceny głównej w sobotę od godziny 03:00 do 05:30 czasu polskiego.

Koncert zespołu na zakończenie BlizzConu – Linkin Park

Po dwóch dniach z grami Blizzarda i wydarzeniami e-sportowymi odbędzie się koncert zamykający tegoroczny konwent z mocnym brzmieniem zdobywcy nagrody Grammy – zespołu Linkin Park. Uroczystość zamknięcia rozpocznie się w niedzielę, o godzinie 03:30 czasu polskiego, na scenie głównej BlizzConu.

Jeśli zamierzacie pojawić się osobiście na BlizzConie, zapraszamy na halę wystawową, gdzie będzie się wprost roiło od stoisk, wystawców oraz punktów, w których twórcy będą się spotykać z fanami i rozdawać autografy. Oczywiście będzie też możliwość przetestowania najnowszych gier Blizzarda! Więcej informacji oraz pełny kalendarz imprezy i mapkę obiektu znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia na konwencie!

Reply comment