Czarna Droga

strzalka-lewo.Wróć do Książek
Czarna Droga

 

blackroad-mini

Tytuł: The Black Road
Polski tytuł: Czarna Droga
Autor: Mel Odom
Język: Angielski i Polski
Data wydania: 1 kwietnia 2002
Liczba stron: 368 (eng), 348 (pol)
Oprawa: miękka
Wymiary: 115 x 175 mm
Cena detaliczna: 25.00 zł

Opis: Wiele lat temu Darrick Lang opuścił Bramwell, by wędrować przez świat jako najemnik i bohater krainy. Teraz wraca do miasteczka, które kiedyś znał. Jednak Bramwell nie jest już takie, jakim je zapamiętał. Coś mrocznego i przerażającego zniewoliło mieszkańców, coś bardzo starego i cierpliwego, wikłając niewinnych w sieci zła i profanując samą ziemię. Teraz ta sama moc wzywa Darricka… a jego jedyną nadzieją może być pójście niebezpieczną ścieżką potępienia.

Oryginalna opowieść o magii, mieczach i wiecznej walce, oparta na przebojowej i wielokrotnie nagradzanej grze firmy Blizzard Entertainment. Przeznaczona dla dojrzałych czytelników.

 

Fragment (PL):

„Darrick Lang pociągnął wiosło i przyjrzał się okrytym mrokiem klifom nad rzeką Dyre. Miał nadzieje, że piraci, na których polowali, nie widzą ich. Oczywiście, o tym,że zostali zauważeni, dowie się po pierwszym ataku, a piraci nie byli znani z litości wobec żołnierzy marynarki Zachodniej Marchii. A już szczególnie tych, którzy polowali na nich zgodnie ze stałymi rozkazami króla Marchii. Myśl o pojmaniu nie była zbyt przyjemna.”

Opublikowany: 4 stycznia 2013 - Ostatnia zmiana: 16 października 2016