Diablo II

strzalka-lewo.Wróć do Uniwersum Diablo
top-diablo-2

Wprowadzenie

Diablo, Pan Grozy, poległ z ręki dzielnego bohatera w podziemiach pod kościołem w Tristram. Teraz miejsce tego śmiałka zajął Mroczny Wędrowiec, który przemierza świat Sanktuarium, pozostawiając za sobą śmierć i zniszczenie. Jako jeden z bohaterów ludzkości musisz stawić czoła sługom złych braci Diablo i zatrzymać Mrocznego Wędrowca, zanim wypełni swe straszliwe przeznaczenie.

Przeżyj przygodę jako jedna z pięciu postaci
Walcz ze sługami Piekła jako amazonka, czarodziejka, nekromanta, paladyn lub barbarzyńca, korzystając z wyjątkowych umiejętności i mocy każdej z klas.

Zbadaj cztery rozległe krainy
Przypuść szturm na niezbadaną dzicz oraz podziemne labirynty lochów podczas przemierzania wielkiego świata Sanktuarium.

Korzystaj z coraz bogatszego arsenału
Ucz się nowych umiejętności, znajduj potężne nowe bronie i zbroje oraz wzmacniaj swój sprzęt przy użyciu magii – stwórz potężnego bohatera, o którym krążyć będą legendy!

Opanuj różne poziomy trudności
Podejmij walkę ze sługami Diablo w trybie trudności Koszmar, by sprostać bardziej wymagającym wrogom oraz zdobyć większe nagrody. Urośnij w siłę na tyle, by wejść do gry w trybie trudności Piekło, gdzie twoi wrogowie staną się naprawdę przerażający, lecz nagrody – niepowtarzalne!

Pokonaj Diablo w sieci razem z przyjaciółmi
Przenieś walkę do sieci i graj w towarzystwie nawet siedmiu przyjaciół za pośrednictwem serwisu Battle.net, bezpłatnej sieciowej usługi gamingowej firmy Blizzard Entertainment. Wyszukuj gry, handluj i stań w szranki w regionalnych listach rankingowych podczas podzielonej na sezony rywalizacji.

Informacje o grze

Platforma: PC / Mac
Gatunek: RPG akcji
Data wydania: 29 czerwca 2000

pauza-gwiazdki

d2x

Diablo II: Lord of Destruction

Dodatek do Diablo II wprowadza do gry mnóstwo nowości, w tym dwie nowe grywalne klasy bohaterów – zmieniającego postać druida oraz przebiegłą zabójczynię. Zbadaj ośnieżoną ojczyznę barbarzyńców, staw czoła nowym okrutnym potworom oraz wyposaż się w tysiące nowych broni, zbroi i magicznych przedmiotów, by walczyć z ostatnim z Najwyższych Złych.

 

Informacje o grze

Platforma: PC / Mac
Gatunek: RPG akcji
Data wydania: 27 czerwca 2001
Dodatek wymaga pełnej wersji gry Diablo II

Wymagania systemowe:
PCMAC

1,75 GB wolnego miejsca na twardym dysku
64 MB RAM plus pamięć wirtualna
System Windows® XP / Vista®
Procesor Pentium® 233 MHz lub