Diablo III kończy roczek

Bohaterowie Sanktuarium, usłyszcie nasze wezwanie!

15 maja Blizzard obchodzi pierwszą rocznicę premiery Diablo III. Pomóżcie świętować odrodzenie Pana Grozy (i przy okazji wziąć udział w fajnym projekcie społecznościowym) przesyłając własne życzenia urodzinowe!

By świętować razem z Blizzardem wystarczy, że wydrukujecie jeden z urodzinowych obrazków poniżej (albo stworzycie swój własny) i sfotografujecie się z nim sami lub z przyjaciółmi a następnie tweetniecie zdjęcie na kanał @Diablo przy użyciu hashtagu #D3BDAY lub prześlecie na adres BlizzardContest@Blizzard.com. Ulubione zdjęcia Blizzard tweetnie dalej i zamieści na stronie Diablo na Facebooku w ciągu tego tygodnia, a oprócz tego Blizzard zbierze najbardziej imponujące pozdrowienia urodzinowe i zaprezentuje je na oficjalnej stronie po zakończeniu świętowania.

Na co więc czekacie nefalemowie? Złapcie za urodzinowy, zróbcie zdjęcie i przyślijcie je do Blizzarda by włączyć się do diabelskiej imprezy urodzinowej! Nie zapominajcie też, że impreza na diablo3.com trwa cały tydzień – dopiero zaczynamy się rozkręcać!

Tagi: 

Dodaj komentarz