Diablo III Konsola

strzalka-lewo.Wróć do Uniwersum Diablo
diablo-iii-konsola-top

 

Diablo III wkracza na nowe pole bitwy — konsolę PlayStation®3

Legendarne RPG akcji od Blizzard Entertainment, Diablo® III, nadchodzi na nową platformę. Specjalnie przeprojektowana na konsolę rozgrywka pozwoli graczom przeżyć wspaniałe przygody w bogatych i zróżnicowanych środowiskach, stanąć do walki z hordami potworów i stanowiącymi duże wyzwanie bossami, rosnąć w siłę i odkrywać nowe umiejętności oraz przedmioty o niewyobrażalnej mocy.

console01-mini-off console02-mini-off console03-mini-off console04-mini-off

 

 

console05Zło osiągnęło apogeum

Minęły dwie dekady od pokonania Najwyższych Złych i wygnania ich ze świata Sanktuarium. Wróć tam, gdzie wszystko się zaczęło – do miasteczka Tristram – i zbadaj pogłoski o gwieździe, która spadła z nieba zwiastując odrodzenie zła, albowiem jest to zwiastun Dni Ostatnich.

 

 

 

 

 

 

Przejmij kontrolę i niszcz

Stań do walki jako jeden z ostatnich obrońców ludzkości – barbarzyńca, łowca demonów, mnich, szaman albo czarownik. Kontroluj bezpośrednio swoją postać w walce z hordami Płonących Piekieł i uwolnij niszczycielską moc posługując się interfejsem przygotowanym specjalnie pod konsolowe kontrolery.

console06

 

Opanuj bezkresne pole bitwyconsole07

Tęp legiony zła na losowo generowanych, trójwymiarowych poziomach gry. Walcz z niezliczonymi arcyłotrami, wykonuj zadania w nowych lokacjach i zdobywaj nowe łupy za każdym razem.

console08-mini-off console09-mini-off

 

 

 

 

 

Wezwij sojuszników do walki

Graj solo albo stwórz drużynę złożoną z maksymalnie czterech graczy. Możesz grać lokalnie na jednym ekranie z innymi lub zaprosić znajomych z sieci PlayStation® Network. Samotne przygody bywają niebezpieczne!

Opublikowany: 5 kwietnia 2013 - Ostatnia zmiana: 11 czerwca 2017