Pośród mieszkańców Sanktuarium pojawiły się ostatnio pogłoski o zaprawionym w bojach świętym wojowniku. Jego dokładne pochodzenie nie jest znane. Niektórzy powiadają, że wyruszył z Krainy Bagien we wschodnim Kedżystanie. Pod podróżnym płaszczem skrywa pełną zbroję płytową, a tarcza, którą dzierży, nosi symbol legendarnego, świętego zakonu. Jeśli wierzyć mędrcom pamiętającym dawne dzieje, jest on jednym z pobożnych wyznawców wiary Zakarum, którzy niegdyś poprzysięgli oczyścić oblicze świata z zepsucia i zarazy zła.

Świadkowie mówią, że ów tajemniczy wędrowiec posługuje się w walce świętym orężem i razi wrogów oślepiającym blaskiem Niebios. Widziano go, jak powoli, lecz nieubłaganie zmierzał na zachód, ku przeklętemu Nowemu Tristram, a jego przejście znaczył szlak zwęglonych trucheł demonów.

pauza-gwiazdki

Poznajcie krzyżowca — nową klasę postaci, która zostanie wprowadzona do gry w dodatku Reaper of Souls™. Jego pojawienie się na polu walki na zawsze przechyli szalę zwycięstwa w świecie Sanktuarium na korzyść sił dobra.

Z poniższego filmu, będącego oficjalną prezentacją krzyżowca, dowiecie się więcej o pochodzeniu tego świętego wojownika Zakarum, który do perfekcji opanował walkę korbaczem i tarczą, a na polu walki może liczyć na liczne łaski Światłości, dzięki czemu sprowadza na wrogów furię Niebios. Film ten to znakomite wprowadzenie do krucjaty przeciwko władcom Piekieł, a także samej Śmierci, na którą wyruszycie już 25 marca!

Reply comment