Domy aukcyjne zostaną usunięte z gry 24 czerwca

Zakładki domów aukcyjnych za złoto i prawdziwe pieniądze zostaną definitywnie usunięte z gry Diablo® III w przyszły wtorek 24 czerwca. Jeżeli w waszej zakładce „Zakończone” wciąż znajdują się przedmioty lub złoto, odbierzcie je w ciągu najbliższych kilku dni – w przeciwnym wypadku przepadną na zawsze!

Więcej informacji można znaleźć poniżej oraz w FAQ dot. zamknięcia domu aukcyjnego.

pauza-gwiazdki

Czy domów aukcyjnych za złoto i prawdziwe pieniądze nie zamknięto przypadkiem w marcu?

• Tak. 18 marca 2014 wyłączyliśmy możliwość zamieszczania aukcji i brania w nich udziału, zarówno w domu aukcyjnym za złoto, jak i tym za prawdziwe pieniądze. Nie usunęliśmy jednak okna domu aukcyjnego, które będzie dostępne do 24 czerwca 2014. Dzięki temu gracze mają czas na odzyskanie przedmiotów i złota z zakładki „Zakończone”.

 

Jak mogę przejść do zakładki „Zakończone” po zamknięciu domów aukcyjnych?

• Wystarczy kliknąć ikonę młotka w lewym dolnym rogu na ekranie wyboru postaci, a następnie wybrać rodzaj domu aukcyjnego (za złoto lub prawdziwe pieniądze). Zakładka „Zakończone” znajduje się w prawym górnym rogu okna domu aukcyjnego.

 

Moja zakładka „Zakończone” była pełna w momencie zamknięcia domów aukcyjnych. Co stało się z przedmiotami, które się w niej znajdowały?

• Każda zakładka „Zakończone” może pomieścić maksymalnie 50 przedmiotów naraz. Jeśli jakiś gracz będzie miał do odebrania więcej niż 50 przedmiotów pochodzących z walutowego domu aukcyjnego lub domu aukcyjnego za złoto, oczekujące przedmioty (w tym także złoto) będą przechowywane w „kolejce” zakładki „Zakończone”. Kiedy po przeniesieniu innych przedmiotów z zakładki „Zakończone” zwolni się nieco miejsca, zaczną w niej pojawiać się przedmioty oczekujące w „kolejce”. Następnie, będzie możliwe ich odebranie tak, jak zwykle.

• Nieodebrane przedmioty zostaną definitywnie usunięte z gry 24 czerwca 2014.

Dodaj komentarz