Dzienniki i Strażnicy szczelin Nefalemów

Strona zyskała kolejne poradniki – artykuły tym razem pierwszy z nich „Dzienniki” jest skierowany do osób, które szukają danego zapisku ze świata Diablo III. Każdy dziennik został przepisany na stronę by zaspokoić waszą wiedzę bez konieczności wchodzenia do samej gry, lecz również została podana mała informacja gdzie owy dziennik możecie znaleźć. Gdyby jednak znalazły się osoby, które by chciały tylko przesłuchać dziennik również taka opcja istnieje (obecnie tylko dla pierwszego aktu). Klikamy w ikonę „głośnika” nad dziennikiem.

Strażnicy szczelin Nefalemów jest opisem poszczególnych bossów (red. Strażników), jakich napotkasz podczas wybijania hord piekielnych zastępów w szczelinach. Co jakiś czas będzie udostępniany kolejny strażnik zawierający opis umiejętności jak również krótka taktyka pokonania monstrum. Dla osób, którym sama nazwa strażnika nic nie będzie mówić zostały przygotowane zrzuty ekranu jak i filmik z walki. Informacje o dodaniu nowego strażnika będą zamieszczane na Facebooku.

Opisy zawierają również posiadane życie przez strażnika na dany poziom, więc jeśli macie zrzut ekranu, na którym widać ile Strażnik ma HP prosimy o przesyłanie ich na tristramdiablo@gmail.com

Na pierwszy piekielny ogień trafił Władca Dzwonków najrzadziej spotykany strażnik.

 

Dodaj komentarz