Garść informacji o nadchodzącym Diablo III na konsole

Pierwszą informacją, która chcemy się z wami podzielić jest to, w jakiej wersji zostanie wydane w Polsce Diablo III na konsole obecnie już wiemy, że będzie dostępna tylko i wyłącznie pełna polska wersja (napisy i dubbing) i nie będzie możliwości wyboru języka gry tak jak jest to w przypadku komputerowego Diablo.

Dla jednych będzie to duży plus dla innych spora wada, lecz plusów jak i minusów również takiego rozwiązania jest wiele dlatego to wam pozostawiamy werdykt o tej decyzji, lecz również należy zauważyć, że polska wersja Diablo III na PC, została, bowiem uznana przez graczy za najlepszą lokalizację 2012 roku w plebiscycie Decybele 2012 organizowanym właśnie przez Dubscore.pl. Warto przypomnieć, ze za jej przygotowanie odpowiadają studia Albion i START. Rodzimym dystrybutorem Diablo III na konsole, podobnie jak w przypadku wersji na PC, jest CDP.pl.

Kolejną informacją już bardziej pozytywną jest pierwszy gameplay z multiplayera gdzie możemy podziwiać rozgrywkę sieciową i jak widać na filmie maksymalnie do rozgrywki może dołączyć 4 graczy jednocześnie. Kooperacja nie jest oczywiście cechą gry na wyłączność konsoli Sony i będzie możliwa także na Xboksie 360.

Dodaj komentarz