Gotowi do targów gamescom 2015?

Blizzard szykuje się do tegorocznej edycji niesamowitych targów gamescom!

 

Originally Posted by Blizzard Entertainment (Official Post)
W dniach 5-9 sierpnia będziemy mieć dla was mnóstwo atrakcji na naszym – największym jak do tej pory – stoisku w hali 7 kompleksu Koelnmesse w Kolonii.

Najważniejsze wydarzenie całego show odbędzie się w czwartek 6 sierpnia o godzinie 18:00 na scenie Blizzarda – zaprezentujemy najnowszy dodatek do gry World of Warcraft! Bądźcie z nami lub oglądajcie transmisję na żywo na www.blizzgc.com.

Czekają was 4 dni pełne przeróżnych atrakcji związanych ze wszystkimi naszymi grami: od zaciekłej rywalizacji w nasze gry, przez spotkania z twórcami połączone z rozdawaniem autografów, znane i lubiane konkursy strojów oraz tańca, aż po muzykę na żywo – w tym wyjątkowy koncert z cyklu Video Games Live! Szykujemy dla was liczne quizy oraz konkursy na najlepsze przebranie oraz najlepszy taniec. Chcecie pokazać wszystkim, że potraficie pląsać jak pandaren? Zgłoszenia przyjmowane są na naszym stoisku! Zajrzyjcie także do poniższych zakładek, gdzie wyszczególniliśmy atrakcje związane z każdą z gier, a pełny harmonogram tego, co wydarzy się na scenie znajdziecie na stronie internetowej.

Oczywiście będziecie też mieli możliwość własnoręcznego przetestowania naszych gier. Hearthstone pojawi się w wersji na PC i tablety, udostępnimy wam także niektóre z nowych kart z nadchodzącego dodatku Wielki Turniej. Będziecie mogli stanąć do walki w Heroes of the Storm i po raz pierwszy w Europie wypróbować Overwatch. Pojawi się też okazja do przetestowania nowego trybu współpracy „Sprzymierzeni dowódcy” w StarCraft II: Legacy of the Void. A może zechcecie stawić czoła straszliwej Żelaznej Hordzie w World of Warcraft: Warlords of Draenor?

Nie zabraknie też okazji do zrobienia niesamowitych zdjęć – na naszym stoisku czekają na was figury i rekwizyty broni z oczekiwanego filmu Warcraft! Podzielcie się blizzardowymi wspomnieniami z targów gamescom, używając hashtagu #BlizzGC2015, a być może wasze posty pojawią się na naszej stronie poświęconej targom!

Zajrzyjcie do sklepu Blizzarda w hali 5, by kupić coś na pamiątkę – nie zabraknie też przygotowanych specjalnie na tę okazję przedmiotów. Szczegółowe informacje na temat sklepu pojawią się w najbliższych dniach.

Jeśli jednak nie możecie pojawić się na targach gamescom, oglądajcie codzienne wieczorne transmisje na żywo, dzięki którym nie ominą was najnowsze informacje, wywiady z twórcami i inne atrakcje. Zapraszamy na www.blizzgc.com od 18:00 w czwartek, piątek i sobotę oraz od 17:00 w niedzielę.

Niestety informacji o Diablo III będzie całe zero, poza grafikami nie odbędzie się żaden panel poświęcony przyszłości grze Diablo III.

– Główny grafik postaci Paul Warzecha tchnie życie w świat Sanktuarium podczas pokazu modelowania 3D na żywo na głównej scenie.

Dodaj komentarz