Informacje o aktualizacji 2.1.0

Dzisiejszego dnia amerykańscy gracze zakosztują nowych sił piekielnych w postaci aktualizacji 2.1.0 lecz nie lękajcie się, ponieważ już jutro aktualizacja pojawi się w europie.

Cześć!

Aktualizacja 2.1.0 nadchodzi – mamy dla was informację o jej wielkości oraz przewidywanym czasie, jaki zajmie całkowite zaktualizowanie klienta gry.
Sama aktualizacja nie jest bardzo duża (300 MB), ale wprowadza zmiany w plikach gry na waszych komputerach. W związku z tym faza aktualizowania waszego klienta gry może potrwać nawet 30 minut od momentu, gdy aktualizacja zostanie pobrana.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i widzimy się w Sanktuarium!

Warto dodać, że od wprowadzenia aktualizacji nie będą dostępne sezony, lecz również nie ma się, czym martwić, ponieważ Blizzard chce by wszyscy równo rozpoczęli start, dlatego uruchomienie sezonów zostało przeniesione na najbliższy Piątek:

Witajcie, nefalemowie!

Z przyjemnością ogłaszamy, że datę premiery pierwszego sezonu Diablo III wyznaczono na najbliższy piątek, 29 sierpnia. Aby mieć pewność, że proces wypuszczenia gry będzie możliwie płynny dla wszystkich graczy, planujemy premierę jednocześnie opóźnioną i rozłożoną w czasie, gdzie różne regiony rozpoczną sezon w innym momencie, po pojawieniu się aktualizacji 2.1.0.

Poniżej informacje o aktualnych terminach premiery pierwszego sezonu:

Azja: 18:00 czasu polskiego (1:00 KST, UTC +9)
Europa: 21:00 czasu polskiego (12:00 PDT, UTC+2)
Ameryki: 30 sierpnia, 3:00 w nocy czasu polskiego (18:00 PDT, UTC -10)

Informacje o strefach czasowych: http://everytimezone.com/
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o sezonach, sprawdźcie artykuł na blogu.

Pamiętajcie, że terminy te są dopiero wstępnie zaakceptowane i mogą ulec zmianie. Jeśli tak się stanie, wątek ten zostanie zaktualizowany.

Dzięki!

Małe przypomnienie tego, co nas czeka w aktualizacji 2.1.0:

Głębokie Szczeliny
Tryb sezonowy
Skarbiec

Dodaj komentarz