Komentarz społeczności: Bądź gotowy dziś do drogi…

Wyzwania tworzone przez społeczność mają kilka naprawdę fantastycznych aspektów: służą odkrywaniu nowych sposobów na czerpanie rozrywki z gry, stanowią inspirację dla przyjacielskiej rywalizacji, dają początek wielu dyskusjom w samej społeczności i (co jest oczywiste) sprawiają wielką frajdę graczom. Gracz z Blizzard’owskiej społeczności znany jako DamienJohn wpadł na pomysł takiego właśnie wyzwania dla Diablo III w wersji na konsole, dlatego też w tym tygodniu prezentujemy jego wątek na forum, w którym przedstawia (w języku angielskim) swoją koncepcję „wycieczek z przewodnikiem” po świecie Sanktuarium dla postaci hardkorowych.

Podstawowym założeniem tego wyzwania jest ochrona przez gracza innej postaci-turysty podczas „zwiedzania” najważniejszych „atrakcji” Sanktuarium. Aby rozpocząć zabawę, należy założyć rozgrywkę lokalną w trybie kooperacji (dotyczy to oczywiście konsolowej wersji Diablo III), następnie pozwolić jednej z postaci na przejście w stan bezczynności, po czym ochraniać ją w czasie zwiedzania Kedżystanu i okolicznych krain.

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/content_folder_media/CDXSHQ02WEDW1370387988817.jpg

DamienJohn podaje w swoim wpisie garść najważniejszych informacji dotyczących przebiegu swojego wyzwania (np. rodzaj ekwipunku, w jaki wyposażyć należy „turystę” oraz umiejętności pasywne, które dla niego wybrać), więc zachęcamy was do zapoznania się z treścią wątku i podzielenia się swoimi opiniami i sugestiami na forum poświęconym konsolowej wersji gry. Możecie również dać nam znać, co sądzicie o tym nowym wyzwaniu, w komentarzach poniżej.

Powodzenia i bezpiecznej podróży! Nie dajcie zginąć turyście!

Tagi: 

Dodaj komentarz