Komentarz społeczności: Wspomnienia z Sanktuarium

Wprawdzie świat Sanktuarium jest fikcyjny, ale jego postacie, scenerie, bohaterowie oraz złoczyńcy żyją w sercach i umysłach graczy. Ci z was, którzy często odwiedzają Sanktuarium, wiedzą, że to niezapomniane miejsce! Czasem coś tak zwyczajnego jak jakiś zwrot, czyjś głos, a nawet potrawa, potrafią przywołać wspomnienia przygód waszego nefalema.

W tym tygodniu w komentarzu społeczności Monty11 pyta: co w prawdziwym życiu przywodzi wam na myśl uniwersum Diablo?

W swoim wątku w dyskusji ogólnej na forum Monty11 opowiada o tym, jak nauka o „nefelometrii” na jednych z zajęć przypomniała mu o władającym mocą tajemną czarowniku. A wy? Może byliście akurat na zakupach w spożywczym i w głowie pojawił wam się obraz gwarnych targowisk Kaldeum? A może mijany na ulicy staruszek o miłym uśmiechu przypominał wam jednego z horadrimów? Lub też zastanawialiście się, czy złotnik w centrum handlowym ma w ofercie ten jeden pierścień, który będzie idealnym dopełnieniem waszego wyposażenia.

Zapoznajcie się z wątkiem założonym przez Monty11 na amerykańskim forum gry i napiszcie na oficjalnej stronie Blizzarda w komentarzach o zdarzeniu, które was spotkało w prawdziwym świecie, a które przypomniało wam o chwilach spędzonych w roli bohatera Sanktuarium!

Tagi: 

Dodaj komentarz