Od startu beta-testów Diablo III: Reaper of Souls dla znajomych i członków rodzin pracowników Blizzarda pojawiło się wiele źródeł szczegółowych informacji o nadchodzącym dodatku – wybór jest naprawdę szeroki. Blizzard postanowił, że to doskonały moment, by zwrócić się do was – społeczności – z pytaniem: jakie są wasze ulubione strony publikujące wiadomości o Diablo III? Czyje transmisje z rozgrywki oglądacie najchętniej? Dlaczego to właśnie oni znaleźli się w gronie waszych ulubieńców? Jakie strony poświęcone najnowszym wieściom o Diablo III polecilibyście innym graczom?

Jeśli nie mieliście ostatnio okazji, by zajrzeć do niektórych spośród znakomitych źródeł wiedzy o Diablo III, jakie znaleźć można w Internecie, to bardzo was zachęcamy do sprawdzenia odnośników w wątku Fansites & Other Resources (w języku angielskim).

Blizzard czeka na wasze opinie i rekomendacje stron fanowskich oraz streamerów. Poniżej zamieściliśmy kilka pytań pomocniczych. Jeśli chcecie, możecie odpowiedzieć na nie w komentarzach na oficjalnej stronie Diablo III.

• Jakie są wasze ulubione strony poświęcone Diablo III, które odwiedzacie w poszukiwaniu dodatkowych informacji i dyskusji o grze? Dlaczego wybraliście akurat te?
• Czy macie ulubionego streamera w serwisie Twitchu? Co sprawia, że oglądacie akurat jego?
• Jaka jest wasza ulubiona ciekawostka dotycząca Reaper of Souls, o której dowiedzieliście się dzięki stronie fanowskiej lub transmisji z rozgrywki?
• Czy jest coś, o czym autorzy stron/streamerzy nie napisali lub nie powiedzieli, a o czym chcielibyście dowiedzieć się więcej?
• Jaką stronę fanowską i/lub streamera polecilibyście innym zainteresowanym graczom?

Reply comment