Gry potrafią nie tylko przenieść do egzotycznych miejsc, ale mogą również inspirować – na przykład do stworzenia grafiki, kostiumu, a nawet piosenki. Wyczarowywanie tych dzieł nie należy do łatwych zadań, a pomysłowość naszej utalentowanej społeczności nieustannie nas zdumiewa.

Dzisiaj chcemy przenieść naszych słuchaczy do światów Diablo, Warcrafta i StarCrafta dzięki wyjątkowym, orkiestrowym kompozycjom artysty kryjącego się pod pseudonimem Aural Axiom. Po tym jak zainspirowała go sesja w Diablo III, napisał niesamowity utwór i stworzył do niego film zatytułowany „Machines of War: A Musical Tribute to Blizzard”. Siądźcie więc wygodnie i udajcie się w muzyczną podróż przez wieki z Auralem Axiomem w roli przewodnika!


Chcecie usłyszeć więcej muzyki Aurala Axioma? Sprawdźcie jego oficjalny kanał w serwisie YouTube, na którym znajdziecie więcej kompozycji na orkiestrę!

A może i ty pracujesz nad dziełem związanym z grami Blizzarda? Koniecznie pochwal się nim na forum poświęconym dziełom społeczności!

Reply comment