Konkurs Maximum Evil

19 sierpnia zło i piekielne plugastwa spłyną na konsole w postaci dodatku do Diablo III, czyli Reaper of Souls z tej okazji wraz z Blizzard Entertainment organizujemy konkurs „Maximum Evil” w którym głównymi nagrodami są gry Diablo III + Reaper of Souls na konsole PlayStation 3 i 4 jak i XboX 360 i One.

Zasady:

Aby zdobyć jedną z nagród należy przesłać na adres TristramDiablo@gmail.com mini komiks, w którym wykorzystacie zrzuty ekranu z gry Diablo III lub wykonanie własnych rysunków + wypowiedzi postaci w chmurkach tak jak to ma miejsce w prawdziwym komiksie.

Stylistyka i tematyka dowolna, czyli komiks może być utrzymany w groteskowym klimacie i napięciu lub całkowicie komediowym ;).

Długość komiksów i format również dowolny, lecz prosimy nie tworzyć epopej, bo długość komiksu nie zawsze musi być plusem.

Format jak już wspominaliśmy jest dowolny, czyli całość może być zapisana w JPG, PDF lub nawet w Wordzie ważne by wszystko trzymało się „kupy” i dotarło do nas w czytelnej formie :).

Prosimy przesyłać wiadomość z tematem Konkurs Maximum Evil jak i również podając w opisie wybraną konsolę, czyli np.: PS4, Xbox One itd.

pauza-ros-mini

Ilość nagród:

1 wersja gry Diablo III + Reaper of Souls na Xbox 360
2 wersje gry Diablo III + Reaper of Souls na Xbox One
1 wersja gry Diablo III + Reaper of Souls na PlayStation 3
2 wersje gry Diablo III + Reaper of Souls na PlayStation 4

UWAGA:

Zarazem ostrzegamy przed wysyłaniem więcej niż jednego zgłoszenia. Takie działania zostaną nagrodzone dożywotnim wykluczeniem z konkursów na Tristram.net.pl.

Również osoby, które złamały regulamin w poprzednich konkursach zostały wykluczone z obecnych jak i kolejnych konkursów.

 

Konkurs Maximum Evil Konkurs Ultimate Evil

pauza-ros-mini

Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne lub osoby niepełnoletnie za zgodą ich opiekunów prawnych (oprócz pracowników i przedstawicieli Organizatora, oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu akcji).
2. Każda osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
3. Zgłoszenia zostaną nagrodzone pudełkową edycją gry Diablo Ultimate Evil Edition na wybraną konsole przez użytkownika.
4. Zwycięzców przedstawimy na łamach serwisu tristram.net.pl.
5. Konkurs rozpoczyna się w dniu 13 sierpnia 2014 i trwa do dnia 20 sierpnia 2014. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 20 sierpnia 2014 na stronie konkursu.
6. Nagrody zostaną wysłane pod wskazane adresy.
7. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony na adres e-mail, który podał w momencie wysyłania zgłoszenia.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
9. Przystępując do udziału w konkursie, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady akcji zawarte w niniejszym Regulaminie.

Dodaj komentarz