Stawiliście czoła hordom demonów i pokonaliście Króla Szkieletów. Kto wie, być może z waszych rąk padł nawet sam Władca Grozy. Przed wami nowe wyzwanie: zaprojektowanie koszulki godnej bohaterów Sanktuarium!

Blizzard Entertainment we współpracy z Design By Humans zorganizowali iście epicki konkurs, w którym waszym zadaniem będzie zaprojektowanie koszulki inspirowanej grą Diablo III. Do wygrania jest pula nagród (pieniężnych oraz rzeczowych) o łącznej wartości przekraczającej 12 500 dolarów.

Waszym zadaniem jest okiełznanie tajemnej mocy swej kreatywności i wykonanie projektu koszulki z wykorzystaniem elementów z gry Diablo III. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na przedstawienie członków Rady Angiris, Władców Piekieł, łowców demonów, czarownic, barbarzyńców, szamanów, mnichów, czy stada rozjuszonych niedźwiedzi-zombie – waszym ostatecznym celem jest stworzenie dynamicznego i imponującego projektu. Wasze prace obejrzą nie tylko pracownicy Blizzarda i Design By Humans, ale także gracze i fani Diablo III z całego świata.

Poniżej znajdziecie garść szczegółów dotyczących konkursu, ale zachęcamy was do zapoznania się z treścią wpisu na blogu Design by Humans (w języku angielskim), gdzie znajdziecie dalsze informacje oraz oficjalny regulamin i wskazówki dotyczące przesyłania prac konkursowych. Dostępne są także „zadania poboczne”, za wykonanie których możecie zdobyć dodatkowe nagrody.

Życzymy wam powodzenia. Niech zwycięży najbardziej diaboliczny projekt!

Nagrody:

Pierwsze miejsce

3 500 dolarów w gotówce oraz oprawiona grafika z Diablo III z autografami artystów: Berniego Kanga i Glenna Rane’a, a także zestaw wszystkich 5 koszulek zaprojektowanych przez zdobywców głównych nagród.

Drugie miejsce

3 000 dolarów w gotówce oraz zestaw sprzętu na licencji Diablo III (słuchawki, mysz i podkładka), a także zestaw wszystkich 5 koszulek zaprojektowanych przez zdobywców głównych nagród.

Trzecie miejsce

2 500 dolarów w gotówce oraz „garderoba Diablo III” (5 koszulek, 2 bluzy i czapka), a także zestaw wszystkich 5 koszulek, zaprojektowanych przez zdobywców głównych nagród.

Czwarte miejsce

2 000 dolarów w gotówce oraz ekskluzywny zestaw pokerowy z BlizzConu 2011 z autografem grafika z zespołu, a także zestaw wszystkich 5 koszulek zaprojektowanych przez zdobywców głównych nagród.

Piąte miejsce

1 500 dolarów w gotówce oraz dodatkowa nagroda od studia Blizzard, a także zestaw wszystkich 5 koszulek zaprojektowanych przez zdobywców głównych nagród.

Miejsca od szóstego do dwudziestego

Możliwość sprzedaży swoich prac graficznych firmie Design By Humans.

Regulamin konkursu:

Dopuszczalne są wszelkie wariacje na temat elementów projektu, którymi są postaci z gry Diablo III wymienione poniżej.
Wasze prace nie mogą zawierać logo Blizzard, Diablo III, ani podpisów własnych – projekty takie nie zostaną dopuszczone do konkursu.
Wszystkie nadesłane prace zostaną przed rozpoczęciem głosowania poddane wstępnej ocenie przez przedstawicieli Blizzard Entertainment oraz Design By Humans.
Prosimy zapoznać się z ostateczną wersją regulaminu korzystania z usługi firmy Design By Humans (w języku angielskim).

Ważne daty:

12 sierpnia 2013 rozpoczęcie konkursu
6 września 2013 – zakończenie przyjmowania prac o godzinie 20:59 czasu polskiego
20 września 2013 – zakończenie głosowania online o godzinie 20:59 czasu polskiego
7 października 2013 – rozpoczęcie ostatecznej fazy konkursu, mającej wyłonić piątkę zdobywców głównych nagród

Reply comment