Konkurs społecznościowy #BlizzGC2015 – hashtag tygodnia: #Friends

Blizzard startuje z konkursem społecznościowym! Każdy z nadchodzących tygodni aż do rozpoczęcia gamescomu upłynie pod znakiem specjalnego hashtagu. Niech rozbudzi on waszą wyobraźnię i zainspiruje was do stworzenia wyjątkowego dzieła, które pokazuje waszą pasję do gier Blizzarda! Następnie zaprezentujcie je w mediach społecznościowych – na Facebooku, Twitterze, Instagramie lub w serwisie Vine (za pośrednictwem Twittera) – z hashtagiem tygodnia oraz oficjalnym hashtagiem #BlizzGC2015. Postawcie na kreatywność, oryginalność i dobrą zabawę!

Co siedem dni Blizzard wybierze losowo 45 zwycięzców, którzy otrzymają niepowtarzalne nagrody cyfrowe! Im większą aktywnością się wykażesz, tym więcej masz szans na wygraną! Mało tego: z okazji rozpoczęcia konkursu w tym tygodniu Zamieć ma dla was dodatkową, specjalną nagrodę!

W tym tygodniu – upływającym pod znakiem hashtaga #Friends – Blizzard przygotował dodatkową specjalną nagrodę! Pokażcie do godz. 23:59 w niedzielę 28 czerwca, jak łączycie przyjaźń z Blizzarda grami. Pamiętaj, aby użyć obu hashtagów (#Friends i #BlizzGC2015) i oznaczyć znajomego w wiadomości. Oprócz przewidzianych cyfrowych nagród możecie wygrać wyjazd na gamescom 2015 dla dwóch osób! Nagroda obejmuje lot do Kolonii w obie strony, pobyt w hotelu oraz wejściówki na pięć dni targów! Szczęśliwy zwycięzca zostanie wybrany losowo.

Podczas trwania konkursu Blizzard co tydzień będzie przyjmować zgłoszenia dla każdego motywu z osobna. Więcej informacji, w tym lista nadchodzących hashtagów, regulamin i opis nagród, można znaleźć na stronie www.blizzgc.com. Za siedem dni możecie się spodziewać zapowiedzi drugiego motywu przewodniego. Wówczas poznamy też zwycięzców wyjazdu na gamescom 2015!

*Niektóre nagrody cyfrowe nie są dostępne we wszystkich regionach.

Dodaj komentarz