Blizzard dziękuje wszystkim, którzy przesłali swoje zgłoszenia na konkurs talentów organizowany podczas BlizzConu 2013. Jury Blizzarda zakończyło niedawno wstępny etap selekcji na pierwszy w historii BlizzConu konkurs talentów. Jak sam Zamieć pisze „Zadanie to było niezwykle ciężkie, gdyż otrzymaliśmy mnóstwo niesamowitych zgłoszeń. Po długich obradach, wybraliśmy trzech z czterech głównych finalistów, którzy zostaną ujawnieni podczas BlizzConu.”

Teraz wasza kolej! Gracze Blizzarda z całego świata będą mieli okazję obejrzeć pięć filmów nadesłanych przez konkursowiczów, a następnie zagłosować w plebiscycie na wykonawcę, który ich zdaniem najbardziej zasługuje na to, aby wystąpić podczas BlizzConu 2013. Wybrany wykonawca zostanie czwartym i ostatnim z wielkich finalistów i otrzyma okazję występu na scenie podczas BlizzConu oraz szansę na zdobycie głównej nagrody w wysokości 4500 $.

Aby zagłosować w plebiscycie, należy obejrzeć wszystkie pięć dwuminutowych filmików, a następnie zagłosować w ankiecie na wybrany występ. Ankieta plebiscytu społeczności zostanie zamknięta 4 października, dlatego oddajcie swój głos jeszcze dziś!

Bez zbędnych ceregieli, to uczestnicy plebiscytu:

The Argent Crusader’s Hymn

Wrath of the Piano Queen

Why Do Leaves Fall (Polski uczestnik)

Lament of the Highborne by Galesong

Patch Tuesday

Głosy możecie oddać w tym temacie.

Reply comment