Wraz z Blizzard Entertainment przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie zgarnąć 5 (pięć) kluczy Reaper of Souls.

Zbliża się piątek 13… Użyjcie swojej wyobraźni i systemu transmogryfikacji by przekształcić swoje postacie w bohaterów z horrorów – tych złych i dobrych. Dorzućcie do tego 2-3 zdania na temat tego, kogo przedstawia wasze zgłoszenie. Screeny postaci, które najbardziej nam się spodobają, trafią do galerii na oficjalnym polskim kanale Diablo na Facebooku, a wśród ich właścicieli rozlosujemy klucze do standardowej edycji Reaper of Souls, aby mogli zaprosić do grania znajomych albo zrobić komuś miłą niespodziankę!

Screeny przesyłajcie na adres TristramDiablo@gmail.com z tematem „Konkurs transmogryfikacji „Piątek 13-go”

pauza-ros

Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne lub osoby niepełnoletnie za zgodą ich opiekunów prawnych (oprócz pracowników i przedstawicieli Organizatora, oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu akcji).
2. Każda osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
3. Zgłoszenia zostaną nagrodzone cyfrową edycją dodatku Diablo III: Reaper of Souls.
4. Zwycięzców przedstawimy na łamach serwisu tristram.net.pl.
5. Konkurs rozpoczyna się w dniu 6 czerwca 2014 i trwa do dnia 13 czerwca 2014. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 13 czerwca 2014 na stronie konkursu.
6. Nagrody zostaną wysłane pod wskazane adresy e-mail.
7. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony na adres e-mail, który podał w momencie wysyłania zgłoszenia.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
9. Przystępując do udziału w konkursie, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady akcji zawarte w niniejszym Regulaminie.

Reply comment