Konkurs Ultimate Evil

19 sierpnia zło i piekielne plugastwa spłyną na konsole w postaci dodatku do Diablo III, czyli Reaper of Souls z tej okazji wraz z Blizzard Entertainment organizujemy konkurs „Ultimate Evil” w którym głównymi nagrodami są gry Diablo III + Reaper of Souls na konsole PlayStation 3 i 4 jak i Xbox 360 i One.

Zasady:

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie Tristram.net.pl. Następnie wybierzemy czterech szczęśliwców, do których wyślemy pytania konkursowe na adres email podany w profilu. Jeśli odpowiedzi będą prawidłowe osoba wygrywa Diablo Ultimate Evil Edition.

Bardzo ważna informacja podczas zakładania konta na stronie Tristram.net.pl prosimy o uzupełnienie profilu o informacje, jaką wersje gry chciałbyś/chciałabyś otrzymać. Informacje o wyborze gry prosimy wpisać w pole Biografia np:

Wybieram grę na Xbox One.

pauza-ros-mini

Ilość nagród:

1 wersja gry Diablo III + Reaper of Souls na Xbox 360
1 wersja gry Diablo III + Reaper of Souls na Xbox One
1 wersja gry Diablo III + Reaper of Souls na PlayStation 3
1 wersja gry Diablo III + Reaper of Souls na PlayStation 4

UWAGA:

18 Sierpnia wybierzemy cztery osoby, do których wyślemy pytania konkursowe czas na odpowiedź to 24h po tym czasie, jeśli nie otrzymamy odpowiedzi typujemy kolejną osobę, na którą przechodzi szansa na wygraną.

Zarazem ostrzegamy przed tworzeniem więcej niż jednego konta. Takie działania zostaną nagrodzone dożywotnim wykluczeniem z konkursów na Tristram.net.pl.

Również osoby, które złamały regulamin w poprzednich konkursach zostały wykluczone z obecnych jak i kolejnych konkursów.
 

Konkurs Maximum Evil Konkurs Ultimate Evil

pauza-ros-mini

Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne lub osoby niepełnoletnie za zgodą ich opiekunów prawnych (oprócz pracowników i przedstawicieli Organizatora, oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu akcji).
2. Każda osoba może założyć tylko jedno konto.
3. Zgłoszenia zostaną nagrodzone pudełkową edycją gry Diablo Ultimate Evil Edition.
4. Zwycięzców przedstawimy na łamach serwisu tristram.net.pl.
5. Konkurs rozpoczyna się w dniu 13 sierpnia 2014 i trwa do dnia 20 sierpnia 2014. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 20 sierpnia 2014 na stronie konkursu.
6. Nagrody zostaną wysłane pod wskazane adresy.
7. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony na adres e-mail, który podał w momencie rejestracji profilu na Tristram.net.pl.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
9. Przystępując do udziału w konkursie, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady akcji zawarte w niniejszym Regulaminie.

Dodaj komentarz