Nadchodzi powoli ten wielki dzień, kiedy to strona Tristram.net.pl będzie obchodzić swoje drugie urodziny a wszyscy skrybowie i archiwiści są zgodni, co do daty wyłonienia się strony z czeluści mroku i datują ją na 8 listopada 2012 roku.

Z okazji drugich urodzin strony Tristram pragniemy ogłosić konkurs, w którym możecie zdobyć atrakcyjne nagrody w postaci najnowszych książek pt. „Wojna Grzechu: Prawo krwi” wydanych przez Insignis i gry Diablo III na konsole Xbox One Ultimate Evil Edition (Diablo III + Reaper of Souls). Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Blizzard Entertainment.

Konkurs startuje od 22 października 2014 i będzie trwał do 8 listopada 2014.

 

Nagrody:

Łączna pula nagród to:

– 3 sztuki pudełkowej wersji gry Diablo III Ultimate Evil Edition na konsole nowej generacji Xbox One (Diablo III + Reaper of Souls).

– 4 sztuki książki „Wojna Grzechu: Prawo krwi„.

 

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać swoje zgłoszenie na mail TristramDiablo@gmail.com z tematem „Konkurs urodzinowy Tristram – Prawo Krwi” wpisując w treści czy wybieracie książkę czy grę.

Oczywiście to nie wszystko, ponieważ musicie jeszcze napisać w dowolnej formie (np.: pdf, notatnik, word itd. i dołączyć to do zgłoszenia), „dlaczego to właśnie was mamy nagrodzić nagrodą” (tutaj prosimy krótko i zwięźle max 2-4 zdania) i dodatkowo „gdybyście mogli wcielić się w prawdziwym życiu w jednego z bohaterów serii Diablo, to kogo byście wybrali i dlaczego?„.

 

pauza-ros

Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne lub osoby niepełnoletnie za zgodą ich opiekunów prawnych (oprócz pracowników i przedstawicieli Organizatora, oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu akcji).
2. Każda osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
3. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni wybraną przez siebie nagrodą (książką „Wojna Grzechu: Prawo krwi” lub pudełkową wersją gry Diablo Ultimate Evil Edition na Xbox One).
4. Zwycięzców przedstawimy na łamach serwisu tristram.net.pl.
5. Konkurs rozpoczyna się w dniu 22 października 2014 i trwa do dnia 8 listopada 2014. Wyniki zostaną ogłoszone do 10 listopada 2014 na stronie konkursu.
6. Nagrody zostaną wysłane pod wskazane adresy.
7. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony na adres e-mail, który podał w momencie wysyłania zgłoszenia.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
9. Przystępując do udziału w konkursie, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady akcji zawarte w niniejszym Regulaminie.

Reply comment