Wraz z firmą Blizzard przygotowaliśmy dla was konkurs z okazji drugiej rocznicy Diablo III, w którym możecie wygrać trzy (3) klucze do dodatku Reaper of Souls wersji standardowej.

UWAGA: Do puli nagród dokładamy kolejne dwa (2) klucze, więc w sumie możecie zdobyć ich pięć (5) :).

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które spełnią jeden poniższy warunek mianowicie w wiadomości email przęślą zrzut ekranu konta battle.net potwierdzający brak dodatku do Diablo III wszystkie dane prosimy „zamazać” poza „Użytkownik” i „BattleTag” tak jak na poniższym wzorze.

konkurs-rosNieczytelne dane czy zablokowane konto (również konta Diablo 3 starter) automatycznie odpadają z konkursu lub inne odchylenia od gł. założeń.

Żadne dane/screeny nie będą publikowane publicznie ma to jedynie na celu zapobiec braniu udziału „łowców nagród” w konkursie i zweryfikowaniu, że dana osoba faktycznie nie posiada dodatku.
pauza-ros-mini

Zasady konkursu:

Głównym waszym zadaniem jest wytypowanie czterech (4) cyfr lub liter. Osoba, która trafi dwie w kluczu zdobywa nagrodę (oczywiście liczy się kolejność zgłoszeń).

Wysyłamy wiadomość z tytułem „Konkurs – Tristram – RoS” na adres TristramDiablo@gmail.com w treści umieszczamy zrzut ekranu konta battle.net jak we wzorze powyżej plus 4 cyfry – litery (np. 1234, 12ab, 1abc, abcd itd.).

Proszę pamiętać, że w kluczach są użyte cyfry od 1 do 9 i litery od A do Z (beż polskich znaków typu Ą, Ł itd.) wielkość liter nie ma znaczenia.

pauza-ros-mini

Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne lub osoby niepełnoletnie za zgodą ich opiekunów prawnych (oprócz pracowników i przedstawicieli Organizatora, oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu akcji).
2. Każda osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
3. Zgłoszenia zostaną nagrodzone cyfrową edycją dodatku Diablo III: Reaper of Souls.
4. Zwycięzców przedstawimy na łamach serwisu tristram.net.pl.
5. Konkurs rozpoczyna się w dniu 16 maja 2014 i trwa do dnia 23 maja 2014. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 23 maja 2014 na stronie konkursu.
6. Nagrody zostaną wysłane pod wskazane adresy e-mail.
7. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony na adres e-mail, który podał w momencie wysyłania zgłoszenia.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
9. Przystępując do udziału w konkursie, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady akcji zawarte w niniejszym Regulaminie.

Reply comment