Konkursy na BlizzConie 2014 – przed wami sława i świetna zabawa!

Nadszedł czas, by rozpocząć przygotowania do konkursów, które odbędą się podczas BlizzConu 2014! Na konwencie powrócą wszystkie konkursy znane z poprzedniej edycji imprezy: konkurs kostiumowy, filmowy oraz talentów. Już nie możemy się doczekać żeby zobaczyć, czym zaskoczycie Blizzard tym razem!

Poniżej oficjalne oświadczenie Blizzarda odnośnie konkursów na BlizzConie 2014:

Niedługo opublikujemy oficjalne regulaminy oraz informacje dotyczące zgłoszeń. Jeżeli jednak już dziś chcecie zacząć rozmyślać nad swoimi przyszłymi dziełami, mamy dla was kilka przydatnych wskazówek.

Konkursy na żywo

Konkurs kostiumowy na BlizzConie® 2014
Konkurs kostiumowy triumfalnie powraca na BlizzCon! Każdego roku możemy podziwiać spektakularne, cieszące serce i oko kostiumy, więc mamy nadzieję, że 2014 nie będzie tutaj wyjątkiem. Pamiętajcie, by podczas przygotowywania swoich dzieł mieć na uwadze względy bezpieczeństwa. Oznacza to, że musicie bez większych trudności oraz nie stwarzając zagrożenia dla siebie i innych poruszać się w swoim kostiumie bez pomocy innych osób. Kostium nie może także nadmiernie ograniczać waszego pola widzenia. W tym roku rejestracja uczestników oraz przyjmowanie zgłoszeń będą się również odbywać w piątkowy poranek na BlizzConie – pamiętajcie więc, żeby ukończyć pracę nad kostiumami z dużym wyprzedzeniem. Przekażcie wieści swoim znajomym!

Pamiętajcie: Koniecznie upewnijcie się, że kostium pozwala wam poruszać się swobodnie i nie ogranicza pola widzenia. Nie dopuszczamy wykorzystania broni, materiałów niebezpiecznych oraz rozbudowanych kostiumów z elementami mechanicznymi.

Konkurs talentów na BlizzConie® 2014
Konkurs talentów również powraca podczas tegorocznej edycji konwentu! W zeszłym roku podczas konkursu inauguracyjnego mogliśmy podziwiać popisy wokalne wielu szalenie utalentowanych muzyków. W edycji 2014 pragniemy rozszerzyć rywalizację na występy wszelkiego rodzaju. Jeśli więc nie po drodze wam z muzyką, być może zawojujecie scenę dzięki innym talentom?

Jeśli chcecie zaprezentować publiczności swoje umiejętności wokalne, aktorskie, taneczne itp., a wasz występ jest powiązany tematycznie z grami Blizzarda, macie szansę pochwalić się swoim talentem przed całym światem i – co ważne – wygrać wspaniałe nagrody (w tym wyjazd na BlizzCon wraz z zakwaterowaniem)! Zacznijcie próby, bo już wkrótce rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń w postaci nagrań występów, które będziecie zamieszczać na YouTube.

Niezależnie od tego, co zechcecie nam zaprezentować, dopilnujcie, by długość filmiku nie przekraczała 2 minut, wybierzcie przyzwoitą rozdzielczość (im wyższa, tym lepsza) i nie przekombinowujcie. Chcemy zobaczyć was takimi, jakimi bylibyście podczas pokazu na żywo. Filmik, który nam prześlecie, może zostać wyświetlony na scenie podczas konwentu, prosimy więc upewnić się, że nie występują w nim żadne logotypy niezwiązane z markami spółki Blizzard.

Konkursy internetowe

Konkurs artystyczny na BlizzConie® 2014
Konkurs artystyczny na BlizzConie ponownie da utalentowanym artystom-grafikom szansę na zaprezentowanie swoich prac szerszej publiczności. Zanim zaczniecie obmyślać swoje arcydzieło, koniecznie weźcie pod uwagę fakt, że będziecie musieli przesłać wysokiej jakości pliki zapisane w formacie JPEG o rozmiarach nieprzekraczających 5 MB. Ponadto całość pracy i wszystkie zawarte w niej elementy muszą być oryginalne – nie ma tu miejsca na manipulacje w Photoshopie!

Konkurs filmowy na BlizzConie® 2014
Z niecierpliwością oczekujemy debiutu na wielkim ekranie dzieł początkujących animatorów, twórców animacji typu machinima oraz wszelkiej maści aspirujących filmowców. Czas chwycić długopisy w dłoń, zasiąść przed klawiaturą i zająć się pisaniem scenariuszy! Pamiętajcie jednak, że długość waszego autorskiego filmu nie może przekroczyć 3 minut, zaś rozmiar przesłanego pliku to maksymalnie 100 MB. Jeśli kręcicie film z udziałem aktorów, upewnijcie się, że nie występują w nim logotypy niezwiązane z markami spółki Blizzard.

Wkrótce udostępnimy pełną treść regulaminów oraz dodatkowe informacje o zbliżających się konkursach.

Zapisy rozpoczną się w nieodległej przyszłości, więc już dziś rozpocznijcie przygotowania!

Macie pytania związane z BlizzConem? Kierujcie maile (w języku angielskim) na adres: BlizzConContest@Blizzard.com.

Dodaj komentarz