background-image

Łowczyni demonów – Diablo III

wroc-mini-off barb-mini-ico-off wiz-mini-ico-off mini-ico-krzyzowiec-ros-off monk-mini-ico-off necromancer-mini-ico-off witchdoctor_male demon-mini-ico-off

strzalka-lewo.Wróć do Diablo III
Łowczyni demonów

demon1
demon2

Łowcy demonów to bezlitośni partyzanci, którzy swe cele likwidują korzystając z arsenału broni dalekiego zasięgu. Przyczajają się i atakują wrogów z bezpiecznej odległości używając łuków, zabójczych pułapek i pocisków, aby szybko i sprawnie pozbawić życia stworzenia, które nawiedzają ich świat.

Łowcy demonów mogą prowadzić ostrzał obszarowy przy użyciu szrapnelu, chmur strzał i ładunków wybuchowych, co pozwala im niezwykle sprawnie siać spustoszenie wśród przeciwników zbitych w grupy. Niezwykła precyzja pozwala im także radzić sobie z silniejszymi potworami przy zachowaniu dystansu, pozwalając im eliminować najważniejsze cele oraz ostrzeliwać się z morderczą skutecznością podczas odwrotu.

Specjalizacja w walce na dystans i ograniczone wyszkolenie z zakresu walki w zwarciu stwarzają jednak poważne zagrożenie dla łowców, którzy zostaną przyparci do muru lub okrążeni. W takich sytuacjach równie ważne, co strzały w kołczanie, staje się unikanie ataków – wykonywanie defensywnych przewrotów lub skoków, oraz wyprowadzanie precyzyjnych ataków, które okaleczają i spowalniają wrogów.

 

dh-013-mini-off dh-fan-of-knives-mini-off dh-015-mini-off

 

TŁO FABULARNE

demon3„Bestia upojona rzezią.”
Ci, którzy nazywają siebie łowcami demonów, nie są jednym ludem czy narodem. Nie służą żadnemu władcy. Są jedynie cieniami ludzi, których życia zniszczyły piekielne pomioty. Większość uciekinierów z pogromów traci wolę życia, gdy ich domy zostają spalone, a rodziny wymordowane przez demony. Niektórzy jednak grzebią zmarłych, zbierają się w grupy i poprzysięgają zemstę.

Choć ich szeregi nie są zbyt liczne, łowcy tropią i osaczają demony w nadziei, że jeżeli uda im się ocalić nawet jedno życie, świat będzie lepszy. Gdy zamykają oczy odpoczywając po łowach, większość z nich zmaga się z koszmarami, przeżywając okrutne chwile, które ich połączyły – lepkie od posoki szpony rozdzierające ludzi oraz mężczyzn i kobiety tonące we własnej krwi.

Koszmar łowcy demonów trwa dalej po przebudzeniu, ale na jawie przynajmniej można odpowiadać ciosem za cios.

Nie śmią marzyć o zwycięstwie, ani tym bardziej o pokoju. A mimo to polują. Nie potrafią robić niczego innego.

Przeczytaj opowiadanie strzalka-prawo-off

 

 

artwork-class-demonhunter01-mini-off artwork-class-demonhunter02-mini-off

 

WYPOSAŻENIE

plaszcze-mini-off kolczany-mini-off reczne-kusze-mini-off

Łowcy demonów uczą się walczyć z siłami ciemności z wykorzystaniem niekonwencjonalnych kombinacji broni i stylów walki. Są mistrzami we władaniu kuszami ręcznymi – strzałami z tej szybkostrzelnej broni potrafią błyskawicznie przeszyć niemal każdego demona. Łowcy posługują się tą bronią tak sprawnie, że potrafią skutecznie używać dwóch kusz równocześnie – dzięki temu wrogowie giną dwa razy szybciej.

 

KOLEJNE KLASY DOSTĘPNEGO PANCERZA

demon4 demon5 demon6
Początkujący łowcy noszą lekkie, elastyczne pancerze skórzane, które chronią nadgarstki i szyję. Twarze ukrywają pod kapturami, które zapewniają im ochronę jedynie przed słońcem i wścibskimi spojrzeniami. Ulepszone pancerze są już dobierane z wykorzystaniem starannie wykonanych i idealnie dopasowanych płyt. Takie zbroje wykonane są z doskonałych materiałów i nawet najbardziej pragmatyczni łowcy demonów pozwalają sobie na drobne zdobienia umieszczane na płaszczach i elementach osłony nóg. Najlepsze pancerze wyposażane są w haki i kolce do wspinaczki, a także w zamknięte hełmy, które doskonale chronią głowę nie ograniczając pola widzenia. W takim pancerzu można ukryć olbrzymi zapas strzał, bełtów i zabójczych akcesoriów.

Linki zewnętrzne

Ogólne

Um. aktywne
Um. pasywne
Kalkulator umiejętności

Unikalne wyposażenie

Kołczany
Płaszcze
Ręczne kusze