Nikt nie powstrzyma… BlizzConu!

Być może udało się wam pokonać Maltaela i położyć kres krwawym rządom Anioła Śmierci, ale nikt nie jest w stanie powstrzymać nadciągającego BlizzConu! Bez względu na to, czy planujecie pojawić się osobiście w Kalifornii, czy będziecie śledzić rozwój wypadków w Anaheim Convention Center z zacisza własnego domu dzięki wirtualnemu biletowi, koniecznie rzućcie okiem na atrakcje, jakie Blizzard przewidział na BlizzCon 2014 dla fanów Diablo III!

pauza-gwiazdki

Panele i prezentacje

Ciekawi was, nad czym pracuje Blizzard? Jeśli tak to odbędą się dwa panele, w czasie których podzielą się z wami zakulisowymi informacjami dotyczącymi procesu projektowania gry i dadzą wam przedsmak tego, czego możecie się spodziewać w przyszłości!

Diablo III – przyszłość gry

Panel poświęcony przyszłości gry, zatytułowany „Diablo III – przyszłość gry” odbędzie się w piątek, 7 listopada, w godzinach 23:15-00:15 czasu polskiego. Blizzard przedstawi w nim niektóre spośród pomysłów i funkcji, nad którymi trwają obecnie prace. Nowości obejmują nowe łupy, nadchodzące zmiany w balansie oraz kilka niespodzianek! Dyskusję poprowadzą: reżyser gry Josh Mosqueira, główny projektant Kevin Martens, starszy projektant techniczny Wyatt Cheng oraz starszy projektant gry Jonny Ebbert. Nie możecie tego przegapić!

Reaper of Souls – ewolucja gry

Jeżeli waszą pasją są łupy i system generowania przedmiotów, z pewnością zainteresuje was drugi panel. Wyatt Cheng i Josh Mosqueira będą rozmawiać z projektantem gry Travisem Dayem o założeniach projektowych oraz ich zmianach na przestrzeni lat, a także o tym, czego nauczyli się podczas prac nad Diablo III i Reaper of Souls oraz po premierze obu gier.

Drugi panel, w czasie którego Blizzard przyjrzy się przeszłości, teraźniejszości i przyszłości projektów przedmiotów w Diablo III, możecie obejrzeć w sobotę, 8 listopada, w godzinach 21:45-22:45 czasu polskiego. Podczas niego zostaną zaprezentowane wybrane przedmioty legendarne oraz z zestawy, które niedługo trafią do gry!

Pełen harmonogram wydarzeń możecie znaleźć na oficjalnej stronie BlizzConu.

pauza-gwiazdki

Warsztaty przedmiotów legendarnych

Podczas tego panelu Blizzard zaprosi na scenę kilku szczęśliwców z grona uczestników BlizzConu. Pomogą Blizzardowi zaprojektować na żywo drugi w historii Diablo III legendarny przedmiot stworzony przy udziale członków społeczności!

Bez względu na to, czy zamierzacie wziąć udział w konwencie, czy nie, zapoznajcie się koniecznie z treścią artykułu poświęconego warsztatom, gdzie możecie znaleźć więcej informacji i przesłać swoje pomysły.

pauza-gwiazdki

Weźcie udział w BlizzConie z każdego miejsca na świecie!

Niezależnie od tego, czy wybieracie się do Kalifornii, czy zamierzacie śledzić konwent z domowego zacisza, możecie pozostawać na bieżąco z rozwojem wydarzeń w Anaheim Convention Center na kilka sposobów.

Pamiętajcie, że pełną transmisję z BlizzConu 2014 obejrzycie dzięki wirtualnemu biletowi. Możecie śledzić wydarzenia konwentu na żywo w sieci, z dostępem na żądanie do wszystkich panelów z udziałem twórców, konkursów i pokazów towarzyszących oraz ceremonii zamknięcia imprezy, podczas której wystąpi legendarna grupa Metallica! Dodatkowo każdy, kto zakupi wirtualny bilet, otrzyma cyfrowe gadżety w grach Blizzarda!

Ponadto Blizzard będzie relacjonować konwent w mediach społecznościowych, więc polubcie Zamieć na Facebooku i obserwujcie Blizzarda profil na Twitterze, aby otrzymywać najświeższe wieści z hal konwentu!

pauza-gwiazdki

Dodaj komentarz