Nowy rok, nowa aktualizacja, nowe okolicznościowe premie!

Rozpoczynamy nowy rok 2015 pod znakiem aktualizacji 2.1.2, już dostępnej w grze!

Z okazji udostępnienia nowej zawartości na komputerach PC/Mac i konsolach wszyscy spragnieni skarbów nefalemowie, którzy zalogują się przez najbliższy tydzień do Diablo III*, będą mogli skorzystać ze specjalnej premii. Różnić się ona będzie w zależności od platformy:

PC/Mac i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One

Szykujcie się na harce z goblinami! Poszukiwacze przygód, którzy podczas wędrówek po Sanktuarium natrafią na goblinów skarbników, poznają ich kumpli – przez ograniczony czas wszystkie gobliny pojawiać się będą parami.

Konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360

Sezamie, otwórz się! Przez ograniczony czas wszyscy gracze, którzy staną do obrony świata Sanktuarium, otrzymają +100% premii do znajdowania przedmiotów legendarnych i stanowiących część zestawu. Bonus ten będzie przemnażany wspólnie z innymi podobnymi premiami zapewnianymi przez przedmioty, kapliczki, poziom trudności i szczeliny nefalemów.

Wymienione powyżej premie obowiązywać będą w Europie na PC/Mac od północy w piątek 16 stycznia do północy w piątek 23 stycznia** oraz na konsolach od godz. 9:00 rano 16 stycznia do godz. 8:59 rano 24 stycznia.

pauza-gwiazdki

Udanych łowów! Mamy nadzieję, że rozpoczynacie nowy rok z Diablo z równie dużym entuzjazmem co my! Do zobaczenia w Sanktuarium!

*Premia do liczby napotykanych goblinów będzie obowiązywać na konsoli wyłącznie w wersji Ultimate Evil Edition.

**Na komputerach PC premia będzie obowiązywać w podanym okresie w każdym regionie, niezależnie od strefy czasowej. Na konsolach premia będzie obowiązywać według czasu pacyficznego PST.

Dodaj komentarz