Ósmy sezon rozpoczęty!

We wszystkich regionach wystartował już 8 sezon Diablo III! Aby stworzyć bohatera sezonowego, wystarczy wybrać jego klasę, płeć oraz imię, tak jak do tej pory, po czym zaznaczyć opcję „Bohater sezonowy” w lewym dolnym rogu ekranu.

6BISFX3DO3BO1409580697509
Można też skorzystać z funkcji odrodzenia sezonowego, by przenieść do nowego sezonu istniejącą postać i w ten sposób kontynuować jej przygody. Żeby odrodzić bohatera, należy wskazać go na ekranie wyboru bohatera i nacisnąć przycisk „Odrodzenie” w prawym dolnym rogu ekranu.
4Q3QB5445UAV1476820662577
Cały ekwipunek, zarówno ten noszony, jak i przechowywany, zostanie mu odebrany i wysłany postaciom w trybie niesezonowym, podobnie jak ma to miejsce z przedmiotami w skrytce w przypadku przejścia między sezonami. Ponadto bohater zostanie cofnięty do poziomu 1, co przygotuje go do przygód i awansu, jakby dopiero został stworzony!

Czym są sezony

Sezony to opcjonalny, powtarzalny tryb gry dla platformy PC. Oferuje on graczom możliwość rozpoczynania co jakiś czas zabawy od nowa i rozwijania od poziomu 1 nowych bohaterów normalnych i hardkorowych nie mających dostępu do wcześniej zdobytej waluty, zasobów czy doświadczenia w ramach poziomów mistrzowskich. Podobnie jak w przypadku różnic między trybami normalnym i hardkorowym, bohaterowie sezonowi będą mieli odrębną skrytkę i własne poziomy zaawansowania rzemieślników. Po zakończeniu danego sezonu wszelkiego rodzaju waluta, materiały, schematy, przedmioty, doświadczenie w ramach poziomów mistrzowskich i poziomy zaawansowania rzemieślników zostaną dodane do profilu niesezonowego gracza.

C08ZIN7EH25C1476404461827

Sezon 8 przyniesie graczom wyjątkowe nagrody i nowe wyzwania, w tym nowe elementy ozdobne, części specjalnego zestawu do transmogryfikacji dostępnego tylko dla osób uczestników sezonów, a także sezonowe osiągnięcia zwane podbojami. Postępy w ramach danego sezonu będzie można śledzić za pomocą tablic wyników oraz interfejsu postępów sezonowych.

 

pauza-gwiazdki

Powodzenia, nefalemowie! Niech Kadala nie poskąpi wam legendarnych łupów, a wasze mężne czyny niech będą pamiętane po wsze czasy!

Dodaj komentarz