Jeśli ruszyliście na spotkanie przygody w sezonie 5, korzystając z odrodzenia sezonowego – nowej funkcji wprowadzonej w aktualizacji 2.4.0 – to przypominamy, że to już ostatni dzwonek na odebranie wiadomości zawierającej wasz ekwipunek! Właśnie dobiega końca okres trzydziestu dni otwierających bieżący sezon, więc chcieliśmy przypomnieć wam o sprawdzeniu skrzynek pocztowych w grze i odebraniu ekwipunku, na zebranie którego tak ciężko pracowaliście.

pauza-gwiazdki

Czym jest odrodzenie sezonowe?

Odrodzenie sezonowe, wprowadzone do gry wraz z aktualizacją 2.4.0, umożliwia natychmiastowe przekształcenie dowolnego bohatera niesezonowego w sezonowego.

Cały ekwipunek, zarówno ten noszony, jak i przechowywany, zostaje mu odebrany i wysłany postaciom w trybie niesezonowym, podobnie jak ma to miejsce z przedmiotami w skrytce w przypadku przejścia między sezonami. Dokonania takie jak osiągnięcia, poznane schematy rzemieślnicze, poziomy rzemieślnika czy odblokowane zakładki skrytki pozostają częścią trybu niesezonowego i nie przechodzą dalej. Jednak takie dane jak imię postaci czy liczba godzin spędzonych w grze przenoszą się do sezonu.

Korzystając z odrodzenia sezonowego należy pamiętać o kilku kwestiach:

Ekwipunek przesłany postaciom w trybie niesezonowym można odebrać w ciągu 30 dni od czasu wysłania!
Można dokonać odrodzenia sezonowego maksymalnie trzech postaci na sezon.
Nie można dokonać odrodzenia sezonowego zabitych postaci hardkorowych.

pauza-gwiazdki

Jak odebrać swój ekwipunek?

Jeśli skorzystaliście z odrodzenia sezonowego, po prostu zalogujcie się do gry dowolną postacią niesezonową odpowiadającą trybowi gry odrodzonej postaci sezonowej. Przykładowo: jeśli skorzystaliście z odrodzenia na niesezonowej postaci hardkorowej, musicie zalogować się do gry innym niesezonowym bohaterem hardkorowym, aby odebrać swój ekwipunek.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku przejścia między sezonami, swój ekwipunek znajdziecie w skrzynce pocztowej w grze, która znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu.

Mamy nadzieję, że dobrze się bawicie w sezonie 5 i z niecierpliwością czekamy na wieści o waszych postępach sezonowych!

Reply comment