Pierwszy rzut oka – nagrody w sezonie 7

Aktualizacja 2.4.2 jest dostępna do testów na PST, wkrótce trafi też na serwery gry. Z myślą o naszych bohaterach sezonowych przygotowaliśmy ten dwuczęściowy przewodnik po sezonie 7, dzięki któremu będziecie mogli rzucić się w wir przygód już pierwszego dnia jego trwania.

Oprócz usprawnień postępów sezonowych oraz nowych i zaktualizowanych podbojów przygotowaliśmy również całe mnóstwo nowych nagród dla postaci sezonowych!

pauza-gwiazdki

Nowe elementy ozdobne

Kontynuujemy tradycję wprowadzania nowych elementów ozdobnych wraz z każdym kolejnym sezonem!

Poza unikatową ramką portretu i zmieniającymi się elementami zestawu transmogryfikacji Zdobywcy, w sezonie 7 pojawi się też wyjątkowy zwierzak dla graczy, którzy ukończą Rozdział IV postępów sezonowych.

pauza-gwiazdki

Nagrody za postępy sezonowe

W sezonie 5 mogliście zwiększyć pojemność swoich skrytek, wykonując pełne postępy sezonowe. W sezonie 7 znów przywrócimy tę nagrodę, a otrzymają ją wszyscy ci, którzy odblokują tytuł Zdobywcy.

Marzy wam się powiększenie skrytki i chcecie zaplanować swoje działania w tym celu? Oto cele, które trzeba zrealizować, by otrzymać tytuł Zdobywcy w postępach sezonowych:

Ukończ Szczelinę Nefalemów w czasie krótszym niż 5 minut na poziomie trudności Udręka XIII;
Ulepsz 3 legendarne klejnoty do rangi 55 lub wyższej;
Dokonaj 2 podbojów;
Pokonaj Ghoma w czasie krótszym niż 30 sekund na poziomie trudności Udręka XIII;
Pokonaj Rakanotha na poziomie trudności Udręka XIII;
Ukończ Głęboką Szczelinę w grze solo;
Użyj Kostki Kanaiego, aby wzmocnić dwa przedmioty starożytne klejnotami rangi 40+;
Użyj Kostki Kanaiego, aby przekuć przedmiot legendarny.

pauza-gwiazdki

Dar Haedriga

Wraz z sezonem 5 pojawił się też Dar Haedriga, dzięki któremu po wykonaniu odpowiednich kroków w ramach postępów sezonowych można otrzymać elementy konkretnego zestawu klasowego. Omówiliśmy wszystkie szczegóły w poprzednim wpisie na blogu – zajrzyjcie tam, aby przypomnieć sobie, w jaki sposób można zdobyć te przedmioty!

Gotowi do startu?

Pozostaje już tylko czekać na start sezonu 7 – będziemy tam z wami, ramię w ramię, od samego rozpoczęcia! Nie jesteście pewni, czego się spodziewać? Zapoznajcie się z najczęściej zadawanymi pytaniami w pierwszej części zapowiedzi sezonu 7.

Która nagroda w sezonie 7 kusi was najbardziej? Który zestaw klasowy macie ochotę przywdziać? A może od 5 sierpnia planujecie zdobywać kolejne poziomy razem ze znajomymi? Dajcie znać w komentarzach i dzielcie się emocjami – do zobaczenia w sezonie 7!

Dodaj komentarz