Rozpoczyna się internetowa sprzedaż produktów związanych z tegorocznym BlizzConem! Od dziś do 11 listopada uczestnicy BlizzConu i posiadacze wirtualnych biletów będą mogli nabyć w oficjalnym sklepie z ekwipunkiem Blizzarda fantastyczne łupy związane z BlizzConem.

Przedmioty przygotowane na BlizzCon

Nad stworzeniem skarbnicy kapitalnych nowych przedmiotów, które zostaną po raz pierwszy zaprezentowane na BlizzConie 2014, pracowały całe hordy kowali, dronów i goblińskich inżynierów. Pierwsze owoce ich wysiłków można już kupić. W sklepie, obok waszych ulubionych przedmiotów z poprzednich odsłon BlizzConu, pojawiły się niespotykane wcześniej łupy.

Aby uzyskać dostęp do wyprzedaży z okazji BlizzConu, należy wejść na stronę oficjalnego sklepu z ekwipunkiem Blizzarda (gear.blizzard.com), zalogować się i kliknąć baner sprzedaży

Pamiętajcie, żeby zalogować się do sklepu za pomocą konta Battle.net, na którym kupiliście wirtualny bilet. Jeśli zamierzacie pojawić się na BlizzConie osobiście, użyjcie konta, na które został zrealizowany kod na dodatki cyfrowe z wiadomości e-mail z plakietką na BlizzCon (w przypadku biletu kupionego przez znajomego należy poprosić go o kod, a potem zrealizować go na stronie Battle.net.)

Zapasy są ograniczone, więc jeśli nie wybieracie się na konwent albo nie kupiliście jeszcze wirtualnego biletu, pomyślcie o kupieniu go teraz, żeby uzyskać szansę wcześniejszego zdobycia produktów z BlizzConu. Będziemy też dodawać nowe przedmioty po rozpoczęciu BlizzConu 7 listopada, więc warto także wtedy zajrzeć do sklepu.

Wszystkie zamówienia zostaną wysłane po potwierdzeniu, więc im szybciej je złożycie, tym szybciej otrzymacie łupy z BlizzConu. Paczki będą nadawane w Stanach Zjednoczonych, ale w tym roku oferujemy bezpłatną przesyłkę do wybranych regionów, w tym do Europy (wymagane będzie podanie adresu dostawy i adresu rozliczeniowego, które spełniają warunki tej oferty). Pełna lista uprawnionych regionów znajduje się poniżej.*

Życzymy mnóstwa radości w kolekcjonowaniu przedmiotów z BlizzConu!

*Aby otrzymać bezpłatną przesyłkę, należy posiadać konto Battle.net zarejestrowane na prawidłowy adres dostawy i rozliczeniowy w jednym z wymienionych krajów: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Egipt, Estonia, Wyspy Owcze, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy, Jersey, Jordania, Kuwejt, Łotwa, Liban, Luksemburg, Czarnogóra, Namibia, Holandia, Norwegia, Oman, Pakistan, Polska, Portugalia, Katar, Reunion, Rumunia, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowacja, Słowenia, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Zjednoczone Królestwo lub Jemen. Wymagane jest konto Battle.net z licencją wirtualnego biletu na BlizzCon 2014. Przy zamówieniach z zagranicy należy się liczyć z opłatami celnymi i podatkowymi. Mogą występować dodatkowe ograniczenia. Więcej szczegółów można znaleźć w warunkach sprzedaży (w j. angielskim).

Reply comment