Podsumowanie najnowszych wieści o Diablo III

Wuluxar przygotował na oficjalnym forum podsumowanie najnowszych informacji o trzeciej odsłonie Diablo. Poniżej znajdziecie krótkie zapowiedzi z odniesieniami do stron fanowskich.

Przygotowaliśmy zestawienie pozwalające szybko dotrzeć do wszystkich miejsc, w których nasi deweloperzy ostatnio mówili o Diablo. Zapraszamy do oglądania i czytania (tylko w języku angielskim)

Prezentacja Wyatta Chenga na GDC 2013: „Through the Grinder: Refining Diablo III’s Game Systems”
Wyatt Cheng mówi on o zaletach iteracji w procesie deweloperskim i uchyla rąbka tajemnicy o wielu etapach przez które przeszły kluczowe systemy gry, jak odzyskiwanie zdrowia, kontrola postaci w walce oraz umiejętności postaci w początkowej fazie projektowania Diablo III.
Nagranie prezentacji w GDC Vault

Wywiad: ArchonTheWizard rozmawia z Wyattem Chengiem i Travisem Dayem
Twórcy Diablo III rozmawiają o przedmiotach legendarnych, umiejętnościach, niekończącym się lochu, ladderze i wielu innych aspektach gry ze streamerem z Twitch.tv – ArchonTheWizard
Nagranie wywiadu na Twitch.tv
Podsumowanie przygotowane przez Diablo.incgamers
Transkrypt przygotowany przez Diablo Somepage

Wywiad: Diablo.somepage.com rozmawia z Joshem Mosqueirą, Travisem Dayem i Kevinem Martensem
Twórcy Diablo III rozmawiają o przebudowie systemu generowania przedmiotów, projektowaniu D3 na konsole i komputery PC, afiksach potworów i wielu innych aspektach gry w ekskluzywnym wywiadzie z Diablo Somepage.
Pełen transkrypt na Diablo Somepage

Spotkanie serwisów fanowskich w USA w czerwcu 2013
Serwisy fanowskie zostały zaproszone na spotkanie do siedziby głównej Blizzard Entertainment w Irvine 28 czerwca 2013. Poniżej znajdziecie linki do podsumowań przygotowanych przez uczestników:
Podsumowanie przygotowane przez Diablo.incgamers
Podsumowanie przygotowane przez Diablo Somepage
Podsumowanie przygotowane przez D3Sanc.com

Tagi: 

Dodaj komentarz