Podwojone krwawe odłamki w ten weekend!

Jeśli lubicie otrzymywać rzadkie przedmioty od Kadali (a kto nie lubi?), spodoba wam się nasza najnowsza premia!

W ten weekend wszyscy bohaterowie, którzy zalogują się do Diablo III na PC, PlayStation 4 i Xbox One, otrzymają dwa razy więcej krwawych odłamków w trybie przygodowym! Premia dotyczy wszystkich wydarzeń, dzięki którym można zdobyć krwawe odłamki, wliczając w to zlecenia, Szczeliny i Głębokie Szczeliny.

Premia zacznie działać w regionie Ameryk od godziny 00:01 w nocy z piątku na sobotę 8/9 lipca czasu pacyficznego letniego i będzie dostępna do niedzieli 10 lipca, do godz. 23:59 czasu pacyficznego letniego.*

pauza-gwiazdki

Czas zdobyć ostatnie elementy wymarzonego wyposażenia dla waszych postaci, więc koniecznie nawiążcie współpracę z Kadalą i sięgnijcie po niesamowite łupy. Powodzenia, nefalemowie – udanych łowów!

* W przypadku wersji dla komputerów PC, premia będzie działać zgodnie z lokalną strefą czasową właściwą dla danego regionu (w Polsce od godz. 00:01 w sobotę 9 lipca, do godz. 23:59 w niedzielę 10 lipca). W przypadku wersji konsolowej, premia będzie działać według czasu amerykańskiego, a więc w Polsce od soboty 9 lipca, od godz. 09:01 do poniedziałku 11 lipca, do godz. 08:59. Aby uzyskać informacje o strefach czasowych, wystarczy wejść na tę stronę (odnośnik w j. angielskim).

Dodaj komentarz