Poprawki do Diablo III sierpień 2012

strzalka-lewo.Wróć do Poprawki Diablo III
Poprawki do Diablo III sierpień 2012

2012 maj czerwiec lipiec sierpień październik

pauza-graficzna
Poniżej lista poprawek rozwiązujących różnorakie problemy w najnowszej wersji Diablo III. Poprawki te to aktualizacje, które wprowadzamy po naszej stronie i które nie wymagają pobierania nowej łatki. Niektóre z wymienionych poprawek są dostępne natychmiast po zaimplementowaniu, a inne mogą wymagać ponownego uruchomienia serwerów. Zaznaczamy, że niektóre problemy nie mogą zostać naprawione bez odpowiedniej aktualizacji po stronie klienta. Będziemy informować o kolejnych poprawkach w miarę ich wprowadzania.

Ostrzeżenie przed spojlerami: Jeśli nie ukończyłeś jeszcze Diablo III na normalnym poziomie trudności, niektóre z wymienionych tu problemów mogą zawierać spojlery.

22 sierpnia

Poprawki błędów

• Wprowadzono kolejne ulepszenia, które powinny ograniczyć opóźnienia w grze (tzw. rubberbanding) i desynchronizację podczas korzystania z umiejętności opartych na ruchu, takich jak: dzika szarża, tornado, porywista szarża i odskok.
• Naprawiono błąd, który powodował zawieszanie się gry podczas interakcji z gwardzistami lub walki z gwardzistami zamieniającymi się w potwory.

pauza-graficzna-dol

Opublikowany: 26 grudnia 2012 - Ostatnia zmiana: 16 października 2016