Poprawki do Reaper of Souls Maj 2014

strzalka-lewo.Wróć do Listy aktualizacji Reaper of Souls

poprawk-101-d3

2014 Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad

Poniżej znajdziecie listę poprawek, które zostaną lub zostały niedawno wprowadzone do gry. Naprawiliśmy pewną liczbę błędów i dokonaliśmy usprawnień w niektórych elementach mechaniki.

Poprawki te nie powinny wiązać się z koniecznością pobrania nowej aktualizacji gry. Niektóre z wymienionych poniżej poprawek będą wymagały ponownego uruchomienia aplikacji – inne zaś wejdą w życie z momentem wprowadzenia ich do gry. Prosimy pamiętać, że nie wszystkie problemy można usunąć bez wprowadzania aktualizacji po stronie klienta. Prosimy również wziąć pod uwagę fakt, że zmiany w niektórych umiejętnościach nie będą uwzględnione w ich opisach do momentu wprowadzenia aktualizacji.

pauza-ros

Poprawki do aktualizacji 2.0.5

Ogólne

• Częstotliwość wypadania przedmiotów legendarnych w grze została stale zwiększona, o 100%, aby być na poziomie odpowiadającym temu z czasu, kiedy obowiązywała premia z okazji drugich urodzin Diablo III.
• System głosowania za wyrzuceniem gracza nie będzie powodować już natychmiastowego wyrzucenia z drużyny bez potwierdzenia drużyny; dla innych graczy w drużynie będzie teraz należycie otwierać się okno dialogowe, w którym potwierdzą lub odrzucą żądanie wyrzucenia gracza.
• Afiks potworów „Zaraza” nie zadaje już nadzwyczaj dużej liczby obrażeń.
• Naprawiono błąd, który sprawiał, że legendarny dodatkowy efekt Pierścienia Piekielnego Ognia poziomu 70. nie zadawał obrażeń.
• Postaci poniżej 70 poziomu doświadczenia będą teraz otrzymywać mniej krwawych odłamków w szczelinach nefalemów niż postaci poziomu 70.
• Postaci poziomu 70 będą teraz otrzymywać znacznie zmniejszoną ilość krwawych odłamków w szczelinach nefalemów podczas sesji gry założonych przez postaci poniżej 70 poziomu.

Przedmioty

Palec Wielkoluda: legendarny afiks będzie działać wyłącznie na Psy zombie szamanów.
Mantra Iny: premia za posiadanie czterech części zestawu będzie działać wyłącznie, gdy postać nosząca zestaw jest mnichem.

Rzemieślnicy

• Naprawiono błąd powodujący, że podczas zaklinania wykuwane przedmioty z zestawów losowały właściwości przyznające premie do umiejętności klas postaci innych niż klasa postaci zaklinającej przedmiot.

Barbarzyńca

• Efekty różnych run umiejętności Okrzyk wojenny będą teraz należycie współdziałać, a otrzymanie efektu kolejnego okrzyku nie będzie wyłączać poprzedniego.

Opublikowany: 15 maja 2014 - Ostatnia zmiana: 4 czerwca 2017