Poprawki do Reaper of Souls Maj 2015

strzalka-lewo.Wróć do Listy aktualizacji Reaper of Souls

poprawk-101-d3

2015 Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Sierpień Wrzesień

Poniżej znajdziecie listę poprawek, które zostaną lub zostały niedawno wprowadzone do gry. Naprawiliśmy pewną liczbę błędów i dokonaliśmy usprawnień w niektórych elementach mechaniki.

Poprawki te nie powinny wiązać się z koniecznością pobrania nowej aktualizacji gry. Niektóre z wymienionych poniżej poprawek będą wymagały ponownego uruchomienia aplikacji – inne zaś wejdą w życie z momentem wprowadzenia ich do gry. Prosimy pamiętać, że nie wszystkie problemy można usunąć bez wprowadzania aktualizacji po stronie klienta. Prosimy również wziąć pod uwagę fakt, że zmiany w niektórych umiejętnościach nie będą uwzględnione w ich opisach do momentu wprowadzenia aktualizacji.

pauza-ros

Poprawki do aktualizacji 2.2.0 – 2.2.1

Przedmioty

  • Legendarny afiks przedmiotu „Pakt ze Śmiercią” został ponownie włączony. (4 maja)
  • Naprawiono błąd, który powodował, że premia za zebranie sześciu elementów zestawu Nawiedzenie Zunimassy była ignorowana przez grę, jeśli w drużynie znajdowało się dwóch lub więcej szamanów, którzy powodują kilkukrotne nałożenie efektu zestawu na tego samego przeciwnika. (4 maja)
  • Naprawiono błąd, który powodował, że niektórzy gracze nie mogli odebrać swoich schematów do transmogryfikacji za BlizzCon 2014 (4 maja)
  • Naprawiono błąd, który powodował, że zastosowanie Ogromnego Kamienia Rogara w połączeniu z Żołądkiem Ognistej Dzikobestii czasami skutkowało zawieszeniem gry. (4 maja)

Potwory

  • Zmniejszono liczbę goblinów, na które może się rozdzielać Galaretowaty Rozszczepiacz w grach wieloosobowych. (4 maja)
  • Gobliny powstałe z Galaretowatego Rozszczepiacza będą teraz przez krótki okres czasu po podziale niewrażliwe na obrażenia. (4 maja)

Ogólne

• Tornada wygenerowane przez Piaskowego Stworzyciela i Saxtrisa ponownie poruszają się po należytych ścieżkach prowadzących je z dala od punktu generowania (27 maja).

Szaman

• Rozwiązano problem powodujący, że fetysze wzmocnione efekt maski Upiorne Oblicze czasem przestawały strzelać zatrutymi strzałkami (27 maja).

Krzyżowiec

• Naprawiono błąd powodujący utrzymywanie w nieskończoność premii za użycie umiejętności Wybraniec Akarata z runą Prorok, jeśli gracz otrzymywał śmiertelne obrażenia dokładnie w momencie kiedy efekt wspomnianej premii wygasał (21 maja).

Opublikowany: 6 maja 2015 - Ostatnia zmiana: 4 czerwca 2017