background-image

Poprawki do Reaper of Souls Maj 2016

strzalka-lewo.Wróć do Listy aktualizacji Reaper of Souls

poprawk-101-d3

2016 Styczeń Luty Kwiecień Maj Sierpień Październik

Poniżej znajdziecie listę poprawek, które zostaną lub zostały niedawno wprowadzone do gry. Naprawiliśmy pewną liczbę błędów i dokonaliśmy usprawnień w niektórych elementach mechaniki.

Poprawki te nie powinny wiązać się z koniecznością pobrania nowej aktualizacji gry. Niektóre z wymienionych poniżej poprawek będą wymagały ponownego uruchomienia aplikacji – inne zaś wejdą w życie z momentem wprowadzenia ich do gry. Prosimy pamiętać, że nie wszystkie problemy można usunąć bez wprowadzania aktualizacji po stronie klienta. Prosimy również wziąć pod uwagę fakt, że zmiany w niektórych umiejętnościach nie będą uwzględnione w ich opisach do momentu wprowadzenia aktualizacji.

Poprawki do aktualizacji 2.4.1

Ogólne

  • Naprawiono problem powodujący, że potworów ze specjalnymi efektami śmierci, jak zszywańce, czasami nie dało się zabić. (20 maja)
  • Naprawiono błąd, który sprawiał, że zlecenie „Zabij Fharzulę” nie mogło zostać wykonane, jeśli Fharzula została zabita, zanim Duch najwyższego kapłana skończył mówić.(04.05)
  • Naprawiono błąd, który sprawiał, że w grze nie pojawiały się cele do zrealizowania w ramach zlecenia „Ocaleni z Wortham” w przypadku, gdy gracz wkraczał na obszar Wortham z Wyżynnego Przejścia. (11.05)
  • Naprawiono błąd, który sprawiał, że w grze nie pojawiały się cele do zrealizowania w ramach zlecenia „Dowódca katapulty” w przypadku, gdy gracz wkraczał na ten obszar z poziomu Górnych Obwarowań. (11.05)